Strona główna Różne Wjechał do stawu

Wjechał do stawu

4295
21

Wczoraj (23 lutego) – krótko przed godziną 20 – służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie mówiące o tym, że w Wymysłowie samochód osobowy wjechał do przydrożnego stawu.

Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej, z Gniezna, Trzemeszna, Strzyżewa Smykowego, Modliszewa i Niechanowa, pogotowie ratunkowe oraz policję. Do naszej gminy udawała się również specjalistyczna grupa wodno-nurkowa z Poznania.

Jak nieoficjalnie wiadomo, kierujący osobowym volvo S90, jadąc drogą od Lubochni w kierunku Trzemeszna, zjechał z jezdni i wjechał wprost do wody. Mężczyźnie na drogę miała wybiec sarna.

Kierującemu udało się otworzyć drzwi i opuścić pojazd o własnych siłach. Podróżował sam, nie odniósł żadnych obrażeń.

Strażacy, za pomocą wyciągarki jednego z pojazdów ratowniczo-gaśniczych, wydobyli volvo na brzeg.

21 KOMENTARZE

  1. Jak można wjechać do stawu. czy tam inny bunkier. Słać tyle jednostek do debila. Chyba że zasłabł,, to ok, to tłumaczy.

  2. Według wstępnych ustaleń 12-letnia dziewczynka została potrącona przez 72-letniego kierowcę fiata, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych. Dziecko w związku z obrażeniami ciała zostało przetransportowane do szpitala, gdzie jest pod obserwacją. Służby nie podają jednak, w jakim jest stanie.

  3. Oproc ukraincow to nie znam gorszych kierowców od Polaków. Na pasach chamstwo, na ulicy chamstwo. Notorycznie telefon przy uchu, bo siedzi sobie bezpiecznie w sumie. Nagminne potrącenia i to gdzie? Na pasach. Widzisz pasy znaki to myśl cepie! Gdzie policja żeby patrolować od pilnowania porządku powinni być.

  4. Idzie wiosna znow będzie popierdalać betoniarka prze miasto jakby była na krajówce? Kto wydał zgodę na te betoniarnie i jeżdżenie jej po mieście kosztem bezpieczeństwa? W tej wsi widać wszystko jest możliwe. Drogo zniszczone to jeszcze betoniarka jezdzi zabetonuje niech te wasze tępe łby. 3kolodzy od siedmiu boleści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj