Strona główna Kultura Wieża ciśnień z niecodziennej perspektywy

Wieża ciśnień z niecodziennej perspektywy

1477
28

Niemal 40 metrowa wieża ciśnień to jedna z najbardziej rozpoznawalnych budowli naszego miasta. Została wybudowana w 1905 roku i może pomieścić do 150 metrów sześciennych wody. 22 lata temu przeszła gruntowny remont i modernizację. Dziś pragnę pokazać ją z perspektywy drona.

Film polecam oglądać w jakości Full HD. Zamieszczam także małą galerię zdjęć, wykonaną dzisiejszego poranka nad miastem.

28 KOMENTARZE

  1. Piękna jest na nasza wieża, zwana kiedyś „Łysym Antkiem”, po remoncie w 1994r zdobyła tytuł Budowa Roku 1994.

  2. Czekam na kolejne tego typu zdjęcia, ale jak już się zrobi zielono na zewnątrz, bo jak na razie nasze miasto wygląda trochę ponuro. 🙂

    • Ja słyszałem że siłownię budują bo bywalcy skarżyli się że za daleko było i część miała ochotę pocwiczyć ale nie mieli siły już dojść.

  3. Patrząc moim dość „krytycznym” okiem muszę stwierdzić, że Trzemeszno nam pięknieje. Bardzo ładnie nasze miasteczko wygląda na tych zdjęciach. Odnośnie filmiku, to szkoda że dron nie obrócił się parę razy wokół, i nie nagrał całej panoramy.

  4. byla piekna poki nie wstawiono na niej tyle jakis anten ,co jej uroku ubywa tylko szpeci!….milosnicy zabytkow czy tak mozna?

    • Rozczarowany?!Naprawdę nie rozumiem Ciebie!Filmik jest świetny!Żeby zrobić coś takiego,trzeba zainwestować sporo pieniędzy w sprzęt i szkolenie.Potrzebne jest ŚK-„licencja”…A my dostajemy to za darmo.Takie filmiki i fotografie,przetrwają dla następnych pokoleń.Czyż teraz nie oglądamy chętnie starych fotografii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj