Strona główna Różne Wieczór talentów w „dwójce”

Wieczór talentów w „dwójce”

1959
6

16 czerwca na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie odbył się „Wieczór Talentów”, podczas którego uczniowie prezentowali rodzinom oraz całej społeczności szkolnej swoje umiejętności i pasje: śpiew, recytację, występy aktorskie, prace plastyczne, jak również pokazy gimnastyczne, taneczne i piłkarskie.

Występy solistów połączone zostały z spektaklem słowno – muzycznym, zaprezentowanym przez Koło Teatralne „Cztery żywioły” wraz z Chórem „Kantata”.

Przy okazji tego spotkania zbierano fundusze na rzecz przyszłorocznych stypendystów Fundacji św. Mikołaja. Symboliczną cegiełkę można było wpłacić podczas korzystania z kawiarenki, dmuchanego toru przeszkód lub skorzystać z wyprzedaży garażowej. Przedstawiciele Fundacji odwiedzili w tym dniu szkołę, aby nakręcić krótki reportaż o tym wydarzeniu oraz działalności szkoły na rzecz stypendiów dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

Mimo zmiennej aury i przelotnych opadów deszczu udało się przeprowadzić spotkanie a frekwencja i dobry humor dopisały wszystkim uczestnikom.

SP nr 2, Trzemeszno24.info

6 KOMENTARZE

    • A Donaldinio człowiek pełen cnót dobroci i mądrości jeździ przez miasto 120 km/ h Każdy polityk teraz czy kiedykolwiek NIGDY nie był i nie będzie ideałem Polityk to tylko polityk Robią co chcą bo mogą Zawsze tak było , jest i będzie Wbij sobie to do głowy i nie czepiaj się takich bzdetow

  1. Premier rozbija się limuzynami za nasze pieniądze Też mi coś Tusek latał z Warszawy na obiad do Gdańska samolotem Także w konkursie który polityk wypala jakąś tam maszyną więcej paliwa zdecydowanie wygrywa Donek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj