Strona główna Różne Warsztaty wędkarskie dla dzieci i młodzieży

Warsztaty wędkarskie dla dzieci i młodzieży

1862
8

Stowarzyszenie „Złoty Lin” zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych warsztatach wędkarskich. Przewidziano zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne.

W najbliższą sobotę (25 marca) o godzinie 16:00 w świetlicy wiejskiej w Niewolnie uczestnicy zapoznają się z regulaminem amatorskiego połowu ryb i sprzętem wędkarskim, a także nauczą wykonywać zestawy spławikowe, wiązać haczyki oraz wyważać akcesoria.

15 kwietnia i 14 maja (w godzinach 8:00 – 13:00) będzie można sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności nad jeziorem Malicz. Będzie m.in. o przygotowywaniu zanęt, sposobach nęcenia i gruntowaniu zestawów. Na koniec zaplanowano wędkowanie pod okiem członków stowarzyszenia „Złoty Lin”.

Zapis na warsztaty przyjmuje Andrzej Lisiecki, numer telefonu 609774539.

8 KOMENTARZE

 1. Myślę, że nie tylko Ojciec dyrektor, ale każdy z nas lubi przytulić takie ,, ryby”
  😁😆🤣
  Dla organizatorów duże brawa za pomysł.

  • Ciężko będzie oderwać dzieci i młodzież od wirtualnej zakłamanej fałszywej rzeczywistości jaką jest internet Dobry pomysł który mam nadzieję że się przyjmie

   • panie dzieci to nie wiem ale wuc niedawno mówil na konferencji ze dziewczynki pijo i nie dbajo o siebie i dlatego dzieci sie nie rodzo !

 2. Zabijanie, czy chociażby okaleczanie zwierząt (zgadzasz się, że ryby nimi są ?) i nazywanie tego „hobby” lub nawet „sportem”, to nic innego, jak barbarzyństwo. Uspokaja was to, że ryba z rozerwaną haczykiem szczęką nie wydaje żadnych dźwięków świadczących o bólu, jaki przeżywa???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj