Strona główna Sport i rekreacja Walne zebranie „Zjednoczonych”

Walne zebranie „Zjednoczonych”

3933
14

Zarząd oraz zawodnicy klubu „Zjednoczeni Trzemeszno” zapraszają wszystkich członków i sympatyków na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się w najbliższy czwartek (16 stycznia) o godzinie 19:00 w trzemeszeńskim Domu Kultury.

Jak informuje zarząd, zebranie w dużej mierze decydować będzie o dalszym funkcjonowaniu 42-letniego klubu oraz ma na celu wybranie nowych władz.

14 KOMENTARZE

  1. Trochę prawdy , kto o 50 % zmniejszył środki na sport ligowy , z kim nie można się spotkać bo albo go nie ma albo nie odbiera telefonu , dlaczego tylko w tzw: oszczędnościach obcina się sport o połowę a gdzie inne działy ? Może sobie Pan obetnie pensję p. Burmistrzu w ramach oszczędności ? Szkoda słów bo można by długo wymieniać „sukcesy” Pana Burmistrza.

  2. Pytanie ,dlaczego doprowadzono do takiego stanu,finanse a gdzie zaplecze pierwszej drużyny czyli junior starszy, teraz gdy kryzys to wszystko ma się rozsypać, to chyba coś nie tak, bez tego to jak człowiek bez płuc, trzeba było ściągać trenerów, asystentów itp ?Tylko nie obwiniać gminy bo jest zadłużona i słusznie że pAn przewodniczący rady miejskiej nie pozwala na dalsze zadłużanie.Jezeli klub jest w nizszej lidze to nie może być dodatcji na takim samym poziomie jak dotychczas.

    • Klub nie jest zadłużony i wszystkie należności sa płacone na bieżace. Trzeba być w temacie,żeby o tym pisać. Jeżeli jest takie zadłużenie Gminy to należy to rozłożyć równomiernie a nie obciażać tylko jedna stronę. Pozdrawiam. Jaki Pan taki kram.

  3. Co to za dotacja ?? Macie takie firmy w miescie , a nie potraficie zalatwic kasy. Z tego co czytalem 85% druzyny to miejscowi , przyjezdnych chyba jest 4 wiec lepiej juz nie moze byc. No chyba ze chcecie grac w B-klasie. Smieszni ludzie rzadza w tym Trzemesznie.

    • Firma duża to tylko jedna jest i nawet nową linię stawia za grube miliony no ale co z tego jak skąpa jest i tylko patrzy jak pracownikom zabrać a co dopiero na klubu dać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj