Wakacje z Domem Kultury

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Na początku wakacji Dom Kultury w Trzemesznie przeprowadził pięciodniowe zajęcia dla dzieci. Rozpoczęły się one zabawami plastycznymi, w ramach których powstała między innymi makieta Trzemeszna. Wspólne zabawy nie ograniczały się jedynie do naszego miasta.

W trakcie wyjazdu do Poznania dzieci odwiedziły wystawę edukacyjną budowli z klocków LEGO. W Gnieźnie oprócz wizyty w kinie zwiedziły katedrę prymasowską i muzeum archidiecezjalne. W miasteczku westernowym Silverado mogły poczuć się jak prawdziwi Indianie czy kowboje.

W ostatnim dniu zajęć skorzystały z gościnności gospodarza stanicy rybackiej i stowarzyszenia “Pod Żaglami”. Były zabawy nad jeziorem, ale także możliwość popływania żaglówkami i kajakami.

4 Komentarze do Wakacje z Domem Kultury

ogloszenia
 1. BB napisał(a):

  No to Dom Kultury miał “młyn” z tyloma dzieciakami! Należy się uznanie.

 2. jogo napisał(a):

  Makieta wymiata! Cudo!

 3. Mieszkaniec napisał(a):

  A tyle razy na tym portalu czytałem że Dom Kultury nic nie robi i nic nie organizuje a tu proszę 🙂 Robi i to więcej niż nie jednemu się wydaje. Brawo DK.

 4. Mieszkaniec napisał(a):

  Wakacje z Domem Kultury i tylko 3 komentarze? Gdzie są ci wszyscy malkontenci którzy uważają że Dom Kultury nic nie robi? Nie mają co powiedzieć więc nie komentują. Najlepiej tylko narzekać i marudzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado