Strona główna Kultura Wakacje w mieście z Domem Kultury

Wakacje w mieście z Domem Kultury

1030
8

Wakacje w mieście – pod takim hasłem trzemeszeński Dom Kultury organizuje zajęcia dla dzieci. Dzisiaj na placu im. H. Cegielskiego uczestnicy mogli sprawdzić swoje możliwości plastyczne. Do dyspozycji były nie tylko tradycyjne sztalugi. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie na rozwieszonej pomiędzy drzewami folii.

Na koniec dzieci wspólnie stworzyły pracę nawiązującą do tematyki morskiej. Na imitującej morze niebieskiej folii naklejały wycięte przez siebie ryby, statki itp. Wszystko działo się pod fachowym okiem instruktorów Domu Kultury.

W najbliższą środę odbędą się następne zajęcia. Tym razem uczestnicy pod opieką pracowników DK będą mogli wziąć udział w zabawie terenowej.

8 KOMENTARZE

 1. Extra inicjatywa – tylko dlaczego znowu ktoś upodobał sobie akurat ten plac . Czy nie ma na terenie Naszego miasta atrakcyjniejszych miejsc ? Czy to MUCHY uniemożliwiły wyjście w plener ?
  Czy może chodzi o próby zamaskowania nietrafionej inwestycji w centralnym punkcie miasta . Czy sprawa dotyczy pokazania tego , że coś się robi ?
  Nie neguję inicjatywy ani innych form edukacji . Tylko czy musi ona przybierać taki właśnie kształt ?

  • Trzemeszno to takie miasto w którym nikt nikomu nie dogodzi i obojętnie co by się nie działo, co by nie było zrobione czy zorganizowane to i tak będzie źle. Jest zrobiony plac – źle. nie było placu – źle. Dom Kultury organizuje coś dla dzieciaków – źle. Nie zrobi nic – jeszcze gorzej. Będzie jakaś akcja na osiedlu – dlaczego tam a nie w parku. Jak w parku – o ja pier… le tak daleko od osiedla. Jak w Magnolii to dlaczego u prywaciarza, jak nad jeziorem „w rybakówce” -tak daleko, kto tam przyjdzie? A jak na „placu czerwonym” – „dlaczego ktoś upodobał sobie akurat ten plac”? Czy Wy mieszkańcy Trzemeszna, nie chcecie docenić tego co ktoś robi? Popatrzcie na inne miast i miasteczka. Są takie w których dzieje się dużo więcej niż w Trzemesznie ale są i takie w których nie robi się nic. Doceńcie to i przestańcie wiecznie narzekać. A najlepiej zgłoście się do Urzędu Miast lub innej instytucji i powiedzcie że Wy chcecie coś zorganizować. Myślę że dostaniecie tam pomoc i wsparcie w działaniu. Zobaczymy jacy jesteście zdolni. Pozdrawiam wszystkim mieszkańców a szczególnie tych marudzących i wszystko wiedzących i umiejących lepiej, porządniej i naj naj naj…

 2. Podpisuję się pod tym głosem ;tak właśnie jest w naszym mieście!po co się w cokolwiek angażować jak se można ponarzekać na wszystko i wszystkich…tylko ten nie popełnia błędów,kto nic nie robi-ale wtedy niech się po prostu NIE wypowiada o.k?

 3. Uśmiech Pana z Domu Kultury jest pięknym podsumowaniem tego miłego dla dzieci dnia. Plac jest bardzo brzydki, ale fajnie, że na tej okropnej brzydocie prezentują się ładne pomysły.

 4. Obserwowałam imprezę. Dzieci były radosne. O to przecież chodziło. A że bawiły się na betonie to wina projektantów placu. Miejsce na zabawę przed DK i w środku miasta jest OK. Tylko ten beton… A donice przyprawiają mnie o dreszcze na plecach.

 5. Do tej pory myślałem,że najgorsi „architekci” są w Korei komunistycznej.Jednak pomysłodawca tych ohydnych „donic” przebił wszystko!To już nie jest denerwujące,to jest komiczne…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj