Strona główna Sport i rekreacja W zdrowym ciele zdrowy zuch, bez używek jest nasz druh

W zdrowym ciele zdrowy zuch, bez używek jest nasz druh

1637
1

„W zdrowym ciele zdrowy zuch, bez używek jest nasz druh” to hasło pikniku, zorganizowanego przez harcerzy ZHP w Trzemesznie na „Ranczu Benonza”.

W sobotnim wydarzeniu wzięło udział 45 zuchów, harcerzy, sympatyków z Trzemeszna, Kruchowa i Trzemżala wraz z 7 instruktorami i seniorami.

Dużym zainteresowaniem odbiorców cieszył się kontakt ze zwierzętami, w tym koniem Maciuchem. Rozbudowany plac zabaw sprawił, że dzieciom i młodzieży ciężko był opuszczać to miejsce.

Jak na piknik przystało, nie zabrakło malowania buzi, plecenia warkoczyków, a także dyskoteki. Zuchy, harcerze i sympatycy razem z opiekunami zjedli przygotowane na ognisku kiełbaski.

To był bardzo miło spędzony czas, który pokazał ponad 50 uczestnikom, że alkohol nie jest potrzebny, by dobrze się bawić. Hufiec ZHP Trzemeszno składa serdeczne podziękowania Panu Benonowi Kmieciakowi za przyjęcie i zgodę na zorganizowanie pikniku” – mówi P. Kwiatkowska z trzemeszeńskiego hufca.

Aktywność została dofinansowana z dotacji Gminy Trzemeszno „Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym” – zadanie: „Przeciwdziałanie alkoholizmowi”.

fot. ZHP Trzemeszno

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj