Strona główna Różne W „jedynce” pożegnali zimę

W „jedynce” pożegnali zimę

2654
3

Uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Kilińskiego pożegnali zimę. Wraz z dyrekcją i nauczycielami zdążyli w tradycyjny sposób spalić marzannę przed powrotem do nauki zdalnej.

Na boisku szkolnym zapłonęło ognisko, w którym spalono kukłę symbolizującą odchodzącą zimę. Obchodom towarzyszyły piosenki o tematyce wiosennej przygotowane przez poszczególne klasy.

Wprawdzie zima nie pożegnała się jeszcze z nami definitywnie, miejmy jednak nadzieję, że piątkowe obrzędy pomogą wiośnie na trwałe zająć jej miejsce.

3 KOMENTARZE

 1. Aż dziwne, że nie pojawiły się jeszcze komentarze o zatruwaniu powietrza. No gdzie jesteście wy wszyscy pseudoekolodzy, którym przeszkadza nawet dym z komina, nazywany nawet przez niektórych, dla wywarcia większego wrażenia, smogiem?

  • No widzisz.
   Ty masz zapewne satysfakcję kiedy wrzuca się do pieca jakieś opony, kawałki paneli podłogowych, mebli, odzieży czy plastikowych opakowań.
   Ktoś inny musi wdychać i truć się tym co wypuszczane jest z kominów takich parapetów jak ty.
   Niestety od wdychania tego syfu tak masz zrytą psychikę, że nawet nie oczekuję, że sam zmienisz postawę.
   Dlatego mam nadzieję, że kiedyś karma wróci.
   PS. Przy obecnej władzy w Gminie Trzemeszno możesz spać spokojnie bo oni jedyne, co potrafią zrobić to… nic nie robić.
   Ciesz się więc swoją „wolnością” do zatruwania powietrza i sąsiadów.

   • Wypraszam to sobie. Sugerujesz ze nasza gmina nic nie potrafi zrobić? A kto chce dobry chodnik na przykład zastąpić innym dobrym? Kto potrafi roztrwonić pieniążki tak żeby było bez sensu? Nasi specjaliści są specjalistami specjalnymi i wypraszam sobie mówienie ze oni nic nie robią. Bo to by było na plus ale najgorsze jest ze oni coś jednak robią. Tyle ze na minus z obciachem dla gminy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj