Strona główna Kultura W Domu Kultury o tanim podróżowaniu

W Domu Kultury o tanim podróżowaniu

976
15

Dom Kultury w Trzemesznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Jakubem Poradą – podróżnikiem, dziennikarzem telewizyjnym i radiowym. Spotkanie z cyklu „Caffe Kultura” odbędzie się w najbliższy piątek (19 czerwca) o godzinie 18:00.

Gość w trzemeszeńskim Domu Kultury opowie m.in. o sposobach na tanie podróżowanie.

KUBA-PORADA

15 KOMENTARZE

 1. Przepraszam , czy nie ma ciekawszych dziennikarzy ? Związki m.inn. z tvn24 to obciach . Przecież to ludzie PO no i ta Kuba …

 2. Za jak ,,tanio,, ten podróżnik przyjedzie do Trzemeszna ? Sądzę , że na pewno nie za 2zł . Może lepiej zaprosić Pana Lewandowskiego rodzimego dziennikarza ?

 3. Zaprośmy”naszego”wiceburmistrza Trzemeszna,Dariusza Jankowskiego,,niech opowie jak można tanio handlować w naszym mieście:):):) Przykład z małego targu:opłata 50 zł.Nawet jak ktoś przyniesie trochę truskawek!

  • Masz rację.Jankowski wykończył nowy targ.Tylko sobota jako-tako.Wtorek-0 (zero)Środa-0(zero)piątek-0(zero) Gdzie ten „sukces”? Jankowski-likwidator!Gość nie ma pojęcia o czym decyduje.Mam nadzieję,że dni jankowskiego w Trzemesznie są policzone.

 4. nikt troche truskawek nie przynosi tylko wiele wiele skrzynek. Jeśli tam ludzie handlują to znaczy jest im dobrze i stać ich na opłaty 50 zł. a kogo nie stać to może sprzedawać na nowoczesnym targowisku,chodzi tam do biedronki dużo ludzi. mi obojętnie gdzie kupię.

 5. Nic się nie dzieje – źle.
  Przyjeżdża gość na spotkanie – też niedobrze.
  Nie dogodzisz..

  Brawo za organizację tego wydarzenia, fajny pomysł.

 6. Nikt nikomu nie zabrania chodzenia na spotkania z ciekawymi ludźmi . Dobrze , że coś się dzieje . Każdy ma wybór . Może również pisać . Tylko czy osoby wypowiadając się byli na jakimkolwiek spotkaniu w DOMU KULTURY . Dziwne , że jeśli jest spotkanie z kulturą na wielkie K to frekwencja coś nie dopisuje . Rozumiem ,że są różne stopnie inteligencji i rozumiem również ,ze dla tych osób coś się należy . Wiedza czasem kształci.

 7. Jak już młodzi ludzie,skończą studia,to przyda im się ta wiedza,o tanim podróżowaniu.Z tego beznadziejnego kraju,a w szczególności z Trzemeszna (gdzie rządzi klika) należy szybciutko wyjechać.Młodzi ludzie!Uciekajcie stąd! Więc…Spotkanie spoko:):)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj