VII Trzemeszeński Marsz po Zdrowie

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

1 maja odbędzie się VII edycja “Trzemeszeńskiego Marszu po Zdrowie” czyli Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w Nordic Walking na dystansie 6,5 km. Start i meta tegorocznego marszu usytuowane zostaną na ulicy Parkowej (dawna XX – lecia PRL) przy Wieży Ciśnień.

Głównym organizatorem imprezy jest Urząd Miejski Trzemeszna oraz “Kijkowe Trzemeszno” w ścisłej współpracy z Gimnazjum w Trzemesznie i Międzyszkolnym Klubem Sportowym w Trzemesznie. Zawody zostaną rozegrane w kategorii “open” oraz kategoriach wiekowych osobno dla kobiet i mężczyzn.

W ubiegłym roku na starcie zameldowało się 118 zawodników, którzy przemierzyli ulicę Słoneczną, Orchowską oraz malowniczą okolicę Zielenia (początek i koniec trasy o nawierzchni asfaltowej, pozostała część – utwardzona, polna droga).

Rywalizację na pierwszym miejscu ukończył Kacper Stawicki z Mierucina z wynikiem 0:41:03, reprezentujący Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie. W kategorii kobiet najwyższą lokatę wywalczyła Agnieszka Mielecka z Gąsawy z czasem 0:41:53, reprezentująca KS “Sokół” Gąsawa.

Na linii mety wszyscy otrzymają pamiątkowy medal. Na najlepszych w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych czekają trofea oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki.

Link do zapisów |TUTAJ|.

Więcej informacji na oficjalnej stronie imprezy: www.kijkowetrzemeszno.pl.

Jeden komentarz do VII Trzemeszeński Marsz po Zdrowie

ogloszenia
  1. Anonim napisał(a):

    Brawo za organizacje, dla tych osób. Z ciekawości. Jakie koncerty będą na majówke?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado