Strona główna Sport i rekreacja VI Grand Prix Trzemeszna rozpoczęte

VI Grand Prix Trzemeszna rozpoczęte

4374
3

Dziś w Gołąbkach odbył się pierwszy bieg z cyklu VI Grand Prix Trzemeszna. Malowniczą, w większości leśną, 10 kilometrową trasę przebiegło 111 zawodników. Biegowi głównemu towarzyszył marsz nordic walking na 5,5 km oraz biegi dla dzieci.

Następne imprezy z tego cyklu odbędą się 14 grudnia, 11 stycznia i 1 lutego. Jak można przeczytać w regulaminie, zawody składają się z 4 biegów, a warunkiem sklasyfikowania w końcowym podsumowaniu jest udział w co najmniej trzech z nich.

Tym razem organizatorzy postanowili nadać każdej z edycji odpowiednią nazwę. Dziś odbył się „bieg operowy” nawiązujący do 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki. Operowa muzyka towarzyszyła uczestnikom przed startem i za metą. Następne imprezy to bieg matematyczny, karnawałowy i finałowy.

Dzisiaj na każdego zawodnika czekał poczęstunek, a także szansa na wylosowanie jednej z wielu nagród. Organizatorem imprezy jest Fundacja „Aktywne Trzemeszno”.

Wyniki dzisiejszych zawodów dostępne są |TUTAJ|.

3 KOMENTARZE

  1. Przydałby się jeszcze bieg im. Daniela Bisikiewicza albo bieg szewski lub szewca. Mogliby wziąć w nich udział przewodniczący rady wraz z wszystkimi radnymi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj