Strona główna Sport i rekreacja VI Bieg Osiedla Sportowego

VI Bieg Osiedla Sportowego

3798
11

Już po raz szósty odbył się Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego. W zależności od wieku, na dystansach od 100 do 1000 metrów pobiegło ponad 250 zawodników.

Start i meta usytuowane były na ulicy Parkowej, a do zapisów i ceremonii dekoracji wykorzystano teren za wieżą ciśnień.

Finałowym akcentem imprezy był tradycyjny już Bieg Rodzinny „Po zdrowie”. Warunkiem uczestnictwa w nim był start dwóch osób – jednej dorosłej, drugiej do 15. roku życia. W tym przypadku nie było ostrej rywalizacji, liczył się przede wszystkim udział i dobra zabawa.

Oprócz dzieci i młodzieży z naszej gminy w imprezie uczestniczyli też uczniowie z Witkowa i Gniezna. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i upominki. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe.

Organizatorem było „Kijkowe Trzemeszno”, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Międzyszkolny Klub Sportowy i Ochotnicza Straż Pożarna w Trzemesznie.

11 KOMENTARZE

  1. Pierwszy raz byliśmy pod wieżą. Zupełnie inne wrażenie. Gdy się stoi tak blisko i patrzy w górę to wydaje się potężna! Dziękujemy za dobrze spędzony czas! Pani Justyno, gratuluję pomysłu. Do zobaczenia za rok. Gratulacje dla zawodników.

    • prawda. zupełnie inna perspektywa. teren piękny! może by częściej dostępny dla mieszkańców. fajna impreza dla wszystkich. pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here