Strona główna Różne Veolia odpowiada ws. braku ogrzewania i ciepłej wody

Veolia odpowiada ws. braku ogrzewania i ciepłej wody

4758
33

Od niedzieli mieszkańcy trzemeszeńskich bloków nie mają ogrzewania i ciepłej wody. O sprawie pisaliśmy już |TUTAJ|.

Wczoraj otrzymaliśmy odpowiedź na nasze zapytanie prasowe, w którym zapytaliśmy o przyczynę takiego stanu rzeczy, jak również o rekompensaty dla mieszkańców.

Informacji udzieliła Renata Wójcik, dyrektor komunikacji zewnętrznej spółki. Cytujemy ją poniżej:

Bezpośrednią przyczyną prowadzonych obecnie prac jest konieczność modernizacji odcinka sieci ciepłowniczej w celu poprawy bezpieczeństwa dostaw ciepła do mieszkańców. Prace na tym odcinku sieci były pierwotnie zaplanowane we wcześniejszym okresie, a ich opóźnienie wynika z wydłużenia terminów dostaw materiałów i uzyskania niezbędnych pozwoleń co spowodowane było stale utrzymującymi się konsekwencjami ograniczeń związanych z COVID-19.

Wszyscy mieszkańcy, u których wystąpiły przerwy w dostawach ciepła mogą liczyć na bonifikaty naliczone zgodnie z Prawem Energetycznym.

Jest nam przykro z powodu niedogodności spowodowanych brakiem ciepła i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, żeby przywrócić jego dostawy wcześniej niż we wskazanym terminie 14 października„.

33 KOMENTARZE

 1. dlaczego sa kolejki do lekarza – bo covid
  dlaczego taka inflacja – bo covid
  dlaczego umieram na raka – bo covid
  dlaczego paliwo drogie – bo covid
  dlaczego .. – panie bo covid ile mozna tlumaczyc

  a dziury na dabrowskiego ? covid wygryzł

 2. A dlaczego działa tylko co druga lampa w mieście? Na osiedlu tez ciemno. Dlaczego nie działa nowe oświetlenie na ulicy Mogilenskiej ,pomiar prędkości? Dlaczego zdemontowano kamerę kolo biedronki ? Dlaczego Trzemeszno się nie rozwija tak jak np Witkowo ,Mogilno.?

 3. A ja słyszałem inny komentarz . Nikt nam nie będzie mówił kiedy mamy wykonywać prace. Wystarczy iść i zobaczyć jak panowie” pracują „w samochodzie

 4. A dlaczego lampy od parku w kierunku Miat sa zarosniete galeziami i nic nie widac a dlaczego nad woda w Lubiniu 3 lampy bez potrzeby swieca nie mowiac latem ale teraz gdzie oszczednosc zeby piasek oswietlac gospodarnosc jak cholera jak dlugo beda te placyki nawadniane przeciez teraz jesienna pora nie potrzeba suszy nie ma ach gospodarnosc tylko u nas a potem nie ma pieniedzy na remonty drog w naszym miescie

   • nie musisz wygaszac – to co robia z pieniedzmi sasin i klika i respiratory i maseczki od handlarza bronia itd itd to inflacja za chwile taka bedzie jak ceny paliw skocza o 40% ze emeryciki i rolniki sami sie wykrusza my klasa srednia pieniadz mamy w szwajcarskich bankach, ja sam zlotowki na euro i dolce zamienilem i co teraz dolar po 3,95 🙂 wiec panstwo pozwola ze powiem KURTYNA a jak ktory rolnik mi wyjedzie protestowac to niech jedzie pod Belweder a emeryci cóz…. mirabelki i szczaw se pozbierajcie

    • Mogłeś id*oto te swoje uciuchłane grosze ulokować w Aber Gold, inaczej byś teraz śpiewał i jak ci została chociaż jedna szara komórka to przypomnij sobie kto obiecał ten szczaw i mirabelki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj