Strona główna Sport i rekreacja V Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w Nordic Walking

V Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w Nordic Walking

878
0

Gimnazjum w Trzemesznie serdecznie zaprasza na V Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w Nordic Walking. Impreza rozpocznie się 1 maja, punktualnie o godzinie 10:00, przy trzemeszeńskiej wieży ciśnień (od ul. XX-lecia PRL). Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Mistrzostwa odbędą się na trasie o dystansie 6 kilometrów. Jak informują organizatorzy (Gimnazjum w Trzemesznie, MKS oraz Dom Kultury), celem imprezy jest popularyzacja dyscypliny nordic walking, integracja środowiska lokalnego oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Zgłoszenia dokonywać można za pośrednictwem strony maratonypolskie.pl, bezpośrednio u koordynatora imprezy Justyny Stankowskiej lub w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata startowa, uiszczona do 22 kwietnia, wynosi 30 zł (40 zł w dniu zawodów).

Wszyscy zawodnicy startujący w imprezie muszą zostać zweryfikowani w dzień imprezy, w godzinach od 8:30 do 9:45. Podczas weryfikacji muszą oni posiadać dowód osobisty bądź legitymację szkolną oraz dowód wpłaty. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do marszu będzie złożenie podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w imprezie oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych i publikacje wizerunku do celów związanych z realizacją zawodów.

Osobom niepełnoletnim oświadczenie o zdolności do udziału w zawodach musi podpisać rodzic bądź prawny opiekun. Zawody zostaną rozegrane w kategorii OPEN oraz z podziałem na kategorie wiekowe:

  • K 14-19 M 14-19
  • K 20-29 M 20-29
  • K 30-39 M 30-39
  • K 40-49 M 40-49
  • K 50-59 M 50-59
  • K 60 i więcej M 60 i więcej

Każdy zawodnik otrzyma medal, a wśród wszystkich zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki. Kontakt do organizatora: Justyna Stankowska – tel. 693 533 334, e-mail: justyna.stankowska@wp.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj