Strona główna Różne Uwaga na oszustów oferujących bezpłatny kurs na wózki widłowe

Uwaga na oszustów oferujących bezpłatny kurs na wózki widłowe

2020
6

Komunikat od Firmy Ideal BHP z Mogilna:

Uwaga! Ktoś od minimum 27 maja 2022 r. podszywa się pod naszą firmę na portalu ogłoszeniowym Olx.pl!

Ta osoba lub firma pod nazwą użytkownika „biuro.idealbhp” oferuje niby darmowy kurs wózka widłowego w Gnieźnie (nasza firma ma filie w Łubowie koło Gniezna, gdzie organizujemy m.in. kursy na wózki widłowe).

Ogłoszenie zostało usunięte przez portal Olx.pl 31.05.2022 r. ok godz. 10:00 po naszym zgłoszeniu. Konto użytkownika zostało zablokowane, a dane zabezpieczone przez portal Olx.pl.

Adres mailowy podany w ogłoszeniu tylko przypominał nasz adres i nie należy do nas tj. „biuro.idealbhp(małpa)gmail.com”. Poprawny nasz mail to: biuro@idealbhp.pl

Numer telefonu podany w tym ogłoszeniu, także nie należy do nas tj.: 511293860.

Sprawę zgłosiliśmy 31.05.2022 r. do kancelarii prawnej oraz na Policję. Całkowicie odcinamy się od tego ogłoszenia i przestrzegamy wszystkie osoby, które mogły się zapisać czytając to ogłoszenie. Do zapisania się na kurs żądali wrażliwych danych osobowych tj. imię, nazwisko, PESEL.

Osoby, które zapisały się na kurs prosimy o kontakt na nasze numery telefonów np. : 792-880-333.

Zgłaszają się pierwsze osoby poszkodowane, które zapisały się na fikcyjny, bezpłatny kurs i podały swoje dane osobowe myśląc, że przekazały je naszej firmie.

Komunikat nadesłany

6 KOMENTARZE

  1. Nie ma gdzie tego napisać,więc zrobię to tutaj i nie na temat. Wracają nocne imprezy na ulicy Kopernika i sławnej siłowni pod chmurką. Naprawdę nie ma możliwości,pogonić pijaną młodzież?Wczoraj kolejna noc nieprzespaną. Policja woli wystawiać mandaty kierowcom.Co się mają szarpać z gówniarzami?!!Czy jest taka siła i woła, żeby to ograniczyć?Panie burmistrzu,czy to nie pański pomysł z tym przybytkiem? Panie radny z ul. Kopernika, zrób pan coś dla sąsiadów!

  2. Policja bawi się w ostrzeżenia typu, zmieńcie miejsce itp. Jednak, kiedy wystawiali mandaty problem zanikał na jakiś czas.Po ostatniej rozprawie sądowej i kilku wyrokach skazujących nastał czas spokoju.Teraz to wraca.Strach pomyśleć o nocy z piątku na sobotę,z soboty na niedzielę itp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj