Strona główna Na sygnale Uszkodził słup energetyczny i odjechał

Uszkodził słup energetyczny i odjechał

6545
21

Dzisiaj, krótko po godzinie 8, policjanci oraz strażacy zostali skierowani na ulicę Przemysłową. Doszło tam do uszkodzenia słupa energetycznego.

Jak się okazało, sprawcą był kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, który po kolizji odjechał w nieznanym kierunku.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i zahaczył o słup, powodując przerwę w dostawie energii elektrycznej. Kierujący odjechał, jednak po pewnym czasie zadzwonił na numer alarmowy 112, przyznając się do spowodowania zdarzenia” – mówi Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Sprawca nie potrafił wytłumaczyć funkcjonariuszom, dlaczego oddalił się z miejsca. Sprawą zajmują się teraz policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie.

21 KOMENTARZE

 1. sa jednak uczciwi ludzie na tym parszywym Świecie
  – nie potrafil powiedziec dlaczego sie oddalil – krótko benzyna jest tak droga ze szkoda bylo hamowac

 2. Jak już była tam policja to już mogła rozdawać mandaty pozostałym kierowcom. Kierowcy tych ciężarówek, traktorów tak czasem parkują że nie da się wjechać na posesję lub na alejkę.
  Załatwiają się pod drzewem a wszędzie są okna.
  Mają uruchomiony pojazd w terenie zabudowanym gdy stoją sobie i nic nie robią. Jeżdżą po środku jezdni.

 3. Premier Morawiecki rozjechał dziś tych lewaków unijnych. Kto zasiada w Parlamencie Europejskim? Komuch Miller pouczający o demokracji i wolnościach. To jest ponury żart. Jeśli myślicie lewackie sprzedawczyki spod targowickiej gwiazdy, że naród was nie rozliczy to jesteście w błędzie. Rozliczy i to szybciej niż wam się wydaje. 11 listopada zobaczycie ilu jest patriotów, których tak ochoczo nazywacie narodowcami, faszystami itp. Wy wolicie być donosicielami, zdrajcami i zwykłymi sprzedajnymi ku… ami.

  • Jaki Ty człowieku jesteś nieroztropny i nic nie rozumiejący ,tylko wtłoczono jest w Tobie propaganda , co wyprawia się z naszym państwem prawa to widzimy gołym okiem ale u ciebie jest brak w ogóle postrzegania tego co się dzieje na naszych oczach,nie bądźmy obojętni !!!!!

  • Ja uwielbiam Piotrowicza w trybunale Julki to prawdziwy demokrata i patriota😄👍Tacy jesteście wy antylewacy😄i jeszcze ten bąkiewicz faszysta, który lepiej wie co to patriotyzm niż Powstańcy Warszawscy😄Spoko na pewno spotkacie się 11.11 na wspólnej imprezie. Będzie super👍👍

 4. Demokrata czyli kto? Zwolennik czego? Róbta co chceta?
  Tak. W Polsce jest inflacja. Tak. W Polsce jest drogi gaz. Tak. Dzięki takim demokratom mamy, co mamy. Rusek ze szwabem zrobili sobie gazociąg na oczach całego świata i cała Europa jest teraz uzależniona od ich gierek. Kto nie rozumie tego jak odwieczni wrogowie Polski proboja
  Zaślepiony jestem w co? W Polskę? Tak. Polskiego Premiera, który na arenie międzynarodowej broni Polski? Tak. Tylko tacy jak Ty dlueuropejskich srebrników są w stanie sprzedać własną matkę.
  Jak to mówi JKM. Tfu demokrata.

 5. Ten Twój premier to zwykły bandyta,który ma dwa wyroki za mówienie kłamstw:P , a nos coraz to
  dłuższy… Wstyd i tyle !!!!
  Przyznaj się antylewaku lepiej jakie lody kręcisz z Pisem,skoro walisz tak wazeliną,że aż niedobrze się robi…

  • I wszystko się wyjaśniło. Co boli tych wszystkich lewaków? To, że nie mogą robić wałów i lodów jak to robili to wcześniej przez dekady. W tym cały problem. Te wszystkie protesty nie są o żadne wzniosłe wartości. To jest tylko przykrywka do powrotu starego układu, gdzie można było okradać Polskę na potęgę, śmiejąc się Polakom w twarz.
   Masz rację. Tobie nie dobrze się robi, jak ktoś wypowiada się pozytywnie o Polsce. Typowe lewackie podejście. Dla Ciebie ważniejsze jest to aby Tusk mógł wrócić i można było kraść VAT, handlować lewym paliwem, okradać na AmberGold, itp, itd.

   • Brawo Antylewak 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj