Strona główna Na sygnale Ustalono sprawcę włamania do kiosku

Ustalono sprawcę włamania do kiosku

5307
15

Na początku grudnia informowaliśmy o kradzieży z włamaniem do kiosku sieci „Ruch” przy placu Kilińskiego w Trzemesznie. Złodziej wykorzystał wówczas moment, kiedy to sprzedawczyni na chwilę wyszła.

Wypchnął szybę w okienku podawczym i skradł gotówkę w kwocie około 500 złotych. Przestępstwo miało miejsce w biały dzień, około godziny 14.

Prowadzący dochodzenie policjanci z Trzemeszna ustalili niedawno świadków zdarzenia i na podstawie ich zeznań zebrali materiał dowodowy. Pozwolił on przedstawić zarzut 28-letniemu mieszkańcowi Trzemeszna.

Za kradzież z włamaniem mężczyźnie grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Biorąc pod uwagę jego liczne, wcześniejsze konflikty z prawem można przypuszczać, że na karę w dolnych granicach ustawowych raczej liczyć nie może.

 

15 KOMENTARZE

    • Do tego prowadzą lekkie kary lub po prostu bezkarność ludzi pokroju tego pana… niedługo zacznie się „wymierzane sprawiedliwości” przez lud… nie powinno tak być.

    • Ciebie to już dawno powinni zamknąc w ciemnej piwnicy za komentarze, które piszesz. A za ten to prokurator z urzędu powinien się tobą zainteresować! Art. 18. kk – Rozdział II Formy popełnienia przestępstwa – § 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.

  1. Po Trzemesznie jeździ rowerem pewna kobieta. Ostatnio parę dni temu podjechala pod kościół rowerem i pakowała do toreb spod krzyża wszystko co tam było. Jest bezkarna wchodzi na podwórka i też zabiera co popadnie. Bardzo lubi koty!!!!. Też chyba je zabiera bo wozi w klatce. Dlaczego nikt z nią nie zrobi porządku jest niebezpieczna ostatnio ledwo zdążyłem się zatrzymać tuż przed maską auta skręciła w lewo. Albo staje na środku drogi i nie ma zamiaru zejść. Szuka zaczepki i zachowuje się arogancko.Czy tego naprawdę nikt nie widzi!!!!

  2. Od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Taa już to widzę. Wezmę go na kilka dni czy tygodni i znów zobaczymy tego zombi

  3. Dajcie już spokuj ząbków nabiera się i będzie jak Łukasz S 10 lat dostanie i będzie spokuj niech wywija kiedyś go schowaj na Długie lata zobaczycie że tak bedzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here