Strona główna Na sygnale Ustalono sprawcę kradzieży

Ustalono sprawcę kradzieży

3975
10

Bardzo dobrą spostrzegawczością wykazały się osoby, które rozpoznały wizerunek i pomogły w ustaleniu sprawcy kradzieży torebki damskiej z zawartością ponad 15 tysięcy złotych i dokumentów. Dzięki temu sprawca nie uniknie odpowiedzialności.

Do zdarzenia doszło 3 maja bieżącego roku na terenie firmy w Bystrzycy. Podczas prowadzonego postępowania skorzystano z możliwości publikacji w mediach zabezpieczonego na miejscu monitoringu, który nagrał sprawcę kradzieży. Dzięki osobom, które w tej sprawie skontaktowały się z policjantami z Trzemeszna prowadzącymi sprawę, ustalono sprawcę kradzieży, pochodzącego z gminy Mogilno.

Policjanci nawiązali w tej sprawie współpracę z tamtejszymi funkcjonariuszami, która okazała się wręcz wzorcowa. Dzięki tej pomocy w dniu 2 lipca br. policjanci z Trzemeszna zatrzymali na terenie Mogilna 30-latka. Mężczyzna został doprowadzony do komisariatu policji, gdzie usłyszał zarzut kradzieży dokumentów, kart płatniczych i ponad 15 tysięcy złotych. Przyznał się do zarzucanego czynu, złożył wyjaśnienia, które w pełni odpowiadają zebranemu dotychczas materiałowi dowodowemu.

Niestety pieniądze zdążył już wydać. Po czynnościach mężczyzna został zwolniony. W przeszłości był notowany za podobne przestępstwa. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP w Gnieźnie

10 KOMENTARZE

  • Ja . I co z tego ? Płacę gotówką zawsze i wszędzie i pieniądze są mo potrzebne ale te prawdziwe a nie wirtualne. . Jakby ktoś chciał mi je odebrać to niech spróbuje najpierw pokonać to bydle z zębami jak u dinozaura. Ostrzegam tylko jakby ktoś chciał spróbować.

   • Oczywiście to bydle to jest pies bo tak jakoś mi umknęło przy pisaniu.Tak na marginesie muszę dodać że ten którego złapano musiał być nieźle zorientowany w tym co , gdzie i jak robią mieszkańcy tego okradzionego domu. I jeszcze jedno mi się przypomniało. Kto chodzi z piętnastoma tysiącami w torebce ? Znam przypadki gdzie swego czasu handlarze samochodami po przyjeździe na plac gdzieś tam poza granicami Polski wyciągali z torby foliowej takiej Biedronkowej kilkaset tysięcy złotych. I było to według nich coś tak normalnego jak to że jutro będzie inny dzień. Sam widziałem to na własne oczy. . Także mimo tego że jest to bądź co bądź niemało kasy te piętnaście tysięcy złotych to nie jest to znowu kwota która zwala z nóg.

 1. Czyli bystrzy mieszkańcy Mogilna. Bo to oni rozpoznali wizerunek sprawcy.
  Tez mi coś nie pasowało, bo przecież Trzemeszno to pisowskie miasteczko.

  • Sam dajesz o sobie świadectwo. Jeśli jesteś typowym przedstawicielem elektoratu KO, to jesteśmy w prawdziwych opałach.
   P.s.
   Nie myślałeś o emigracji? Wiesz jak fajnie na świecie jest? Ale pewnie nie chce się ruszyć, co? Tu się język zna od dziecka, a piwo wciąż w promocji, nie?

   • oooo pisiory chca ciebie za granice wyslac – a jarek z Rauem za 5 tysia dolarow inzynierow nawiezie bez weryfikacji – kto byl na wycieczce w wpiekszych miastach w PL ten widzial ilu tak pozostalo rdzennych mieszkancow na wsi tego nei widac bo inzynierowie od Jarka nie chca w polu robic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj