Strona główna Różne Urządzenia fitness na jordanku

Urządzenia fitness na jordanku

833
38

W ostatnim czasie, na terenie trzemeszeńskiego ogrodu jordanowskiego (przy ulicy Mickiewicza), zamontowano cztery urządzenia do fitness, przeznaczone z myślą o osobach dorosłych. Dowiedzieliśmy się, że koszt zainstalowania siłowni wyniósł gminę około 21 tysięcy złotych.

Do dyspozycji mieszkańców zamontowano tam:

krzesełko do wyciskania, budujące i wzmacniające mięśnie ramion, klatki piersiowej i pleców.

orbitek, który aktywuje i wzmacnia muskulaturę pasa biodrowego. Poprawia też  funkcje układu sercowo-naczyniowego i oddechowego.

surfer, czyli urządzenie poprawiające funkcje układu sercowego,naczyniowego i oddechowego.

trenażer nóg, uaktywniający staw biodrowy i skokowy, zwiększający ruchomość stawów, wzmacniający muskulaturę dolnych partii ciała. Poprawia funkcje układu sercowo-naczyniowego i oddechowego.

Opis urządzeń pochodzi ze strony internetowej producenta „Magiczna Tęcza”,  http://magicznatecza.pl.

Surfer Orbitek Krzesełko do wyciskania Trenażer nóg IMG_8852

38 KOMENTARZE

 1. Fajnie, ale nie sądzę, żeby dorośli z tego korzystali. Przecież to wstyd w środku miasta pocić się, w dresie, adidasach, masakra… Poza tym, jeden weekend i po sprzęcie 😉 „Młodzież” się tym zajmie.

  • A co ma twoim zdaniem robić młodzież w tym zasranym mieście?
   Wielkie zdziwienie że młodzież pije piwo lub pali papierosy ale niech ktoś mi powie czy w trzemesznie jest jakieś miejsce gdzie młodzież może pójść w weekend lub też wolne dni?
   O wszystko obwiniacie tylko młodych ludzi. Jak byście sami nigdy młodzi nie byli !!!

  • Nie jestem moherem (tak, moher pisze się przez h) tylko człowiekiem patrzącym obiektywnie. Widziałaś kobieto 80letniego dziadka stojącego z piwskiem, wydzierającego się, piszącego sprayem po murach, blokach, itp.?

   • widziałam 60-latka pijącego piwo/wino pod przedszkolem na ławce a później szczającego gdzie popadnie i bez skrępowania. Proszę wiec nie mów, ze tylko młodzież jest zła. To jest niezależne od wieku tylko od mentalności i kultury

  • Pewnie, tym bardziej, że nie jestem z Trzemeszna 🙂 Na całe szczęście! Bo patrząc na to co się tu dzieje w ostatnim czasie (mniej więcej rok) to jak najdalej z tego piekła 🙂

 2. Pani Marto nie mierzy się wszystkich jedną miarą.Owszem różna jest młodzież,ale niestety w większości to wina własnie ludzi starszych i na”stołkach”,bo nic się nie robi w tym kierunku,żeby zapewnić miejsce relaxu i odpoczynku dzieciom, młodzieży i starszym.Tyle ciekawych miejsc w naszym miasteczku na scieżke rowerową/rolki,bieganie czy spacerek.Ja z przyjemnością wybiorę się z wnuczką na jordanek ,ona na huśtawke a ja na jedno z tych urządzeń dla relaxu nie potu:)
  Mam nadzieje że to dopiero początek…pozdrawiam zwłaszcza młodzież:)

 3. Gratulację dla władz za pomysł !
  W końcu miasto zaczyna być przyjazne dla mieszkańców !
  Lepiej że miasto inwestuje w tego typu rzeczy.
  W większych miastach Poznań , Inowrocław sprawdziło się w 100 %
  Obciachem jest ćwiczenie w publicznym miejscu ? Nie sądzę … Obciachem jest siedzenie na ławce i picie – bezczynność.
  Brawa dla tych którzy będą na tym ćwiczyć za odwagę i dbanie o siebie . W Trzemesznie jest wiele grup osób które te urządzenia wykorzystają są biegacze , kijkarze … Pewnie ktoś się doczepi po co im to … Ćwiczenie stabilizacji ciała jest bardzo istotne przy uprawianiu sportów …
  Kolejnym atutem tego jest to że jest od rana do wieczora otwarte i jest zupełnie za darmo . Wszystkim hejterom polecam wyłączyć komputer i zrobić coś dla swojego życia , ciała umysłu … 🙂
  Pozdrawiam i bądźcie lekko optymistyczni 😉

 4. Trzemeszno to ruch-spacery,kijki,bieganie,do tego fajne urządzenia do ćwiczeń,niech tak dalej będzie.Powstają zgrane grupy sportowo-ruchowe.Tańczą podobno gdzieś starsi ludzie.Aż miło …Jakieś jeszcze spływy.A i rajdy rowerowe.Podziwiam ludzi za to,że tak potrafią się sami skrzyknąć i chodzić z kijami ,jeździć ,biegać.A wszystko na zdrowie i świadczy o tym,że nie tylko narzekamy.
  Umiemy się tez cieszyć wspólnie być razem na świeżym powietrzu.

 5. Świetna sprawa, cudowny pomysł tylko dlaczego tak póżno,teraz na zimę stawiać takie rzeczy?żeby stało i niszczało?Pewnie wiosną nie będzie już możliwości żeby z tego korzystać.Gratuluję!!!

 6. Fajny pomysł! Widziałem takie urządzenia w wiekszych miastach i sparwdzają się świetnie. Fajnie byłoby mieć też takie urządzenia np. za halą OSIR z boku boiska lub także w parku BABA- sporo osób spaceruje lub biega w tamtych rejonach i na pewno skorzystałoby przy okazji z tych sprzętów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here