Strona główna Różne Urząd Miejski zamknięty do odwołania

Urząd Miejski zamknięty do odwołania

4768
33

Od 7 grudnia, do odwołania, zamknięty jest Urząd Miejski Trzemeszna. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej gminy.

Jak poinformował nas burmistrz Krzysztof Dereziński, zmiany wynikają z absencji chorobowej wielu pracowników.

Pozostali urzędnicy wykonują swoje obowiązki służbowe i można się z nimi skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Bezpośrednia obsługa interesanta może mieć miejsce, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu.

Numery telefonów:

– sprawy meldunkowe, dowody osobiste oraz USC – tel 667 747 220
– inwestycje – tel. 667 737 064
– zagospodarowanie przestrzenne – 667 737 042
– ochrona środowiska – tel. 722 022 406
– gospodarka odpadami – tel. 667 747 253
– podatki – tel. 667 747 243

Pozostałe: |LINK|.

Adres email: sekretariat@trzemeszno.pl.

W trosce o bezpieczeństwo zaleca się korzystanie ze skrzynki podawczej, usytuowanej przy wejściu głównym do budynku urzędu. Można tam składać pisma, podania i wnioski do rozpatrzenia.

33 KOMENTARZE

 1. W urzędzie wyobraźcie sobie pracują ludzie. Ono również chorują. Jeśli jest napisane ze powodem jest absencja pracowników to po co maja być otwarte puste pokoje?

 2. Proponuję to zapamiętać a potem policzyć ilu urzędników tak naprawdę potrzeba…myślę że połowa wystarczy i będzie jeszcze rezerwa tak, tak…

 3. Skoro urząd jest nie potrzebny i może być zamknięty to dowód na to , że gromada urzedasow pociotków jest na codzien niepotrzebna. Ciekawe jakby policjanci lub strażacy zachorowali przecież to też ludzie i chorują jak każdy, komendant by zamknol posterunki ???? Przecież puste pokoje nie będą stać.

   • Swieta są od tego żeby wypoczywać a nie w robocie siedzieć nie tylko święte krowy powinny mieć wolne masz racje wszyscy wiec i w urzędzie tez

   • Oooo żal pupke ściska trzeba było się uczyć kończyć studia i uczyć czyjeś dzieci. Roczny na podratowanie zdrowia potem powrót na pół roku zdalnego i znowu roczny na podratowanie zdrowia , bo nie wiem czy wiecz można nawet dwa wsiąść 😆😆😆. 4 godzinki dziennie , dyplomowany i ponad 3500 brać. A ty dojeżdżają wstawaj o 6 i do swoich bierz opiekunkę…. Hahaaaaaa żal mi ciebie koleżanko z bloku obok. Pozdrawiam

    • Wiesz nie wiem czy piszesz to po to żeby znienawidzili za hipokryzje jeszcze bardziej nauczycieli czy to po prostu piszesz prawdę jak jest. Największy problem jaki w was tkwi to wiara w to ze jesteście jedyna grupa wykształcona w tym społeczeństwie. Oraz ze nie rozumiecie ze wam nikt zbytnio nie zazdrości bo studia pedagogiczne są jednymi z najłatwiejszych do ukończenia wiec gdyby ktoś tego bardzo pragnął nie miał ambicji to pewnie bez problemu by ukończył pedagogikę. Społeczeństwo raczej ma dość waszego ciągłego narzekania, a przecież powinniście być dojrzali. Nikt wam nie zazdrości tych 4 godzin dziennie. Ale w przypadku połączenia 4 godzin dziennie i elagori jak to jesteście zapracowani biedni jak was na nic się stać, społeczeństwo umie logicznie myśleć i tutaj bardziej wkur…. acie ludzi, niż doprowadzajcie do zazdrości. Stad często słyszycie lenie, hipokryci, nieodpowiednio wykształceni,kadra nauczycielska coraz słabsza i tak dalej. Rodzice już was nie szanują coraz częściej bo poziom jest taki ze czasem nam ręce opadają….. (nie mylcie siebie czasem z nauczycielami z prawdziwego zdarzenia w dużych miastach, inteligentnymi i tak dalej).

    • jeśli jesteś nauczycielka to miej w opiece je Panie Boże i oby nie powielali błędów w pisowni i pisali poprawnie „wziąć”. Wiem, wiem, jak się nie wie, jak napisać prawidłowo, to daje się wybor słownikowi w smartfonie. Nie przemeczalas się na studiach to i w pracy się nie możesz przemęczać 😀

    • Jeśli naprawdę osoba która to napisała przechwalając się i wywyższając, jest nauczycielka, to upadliscie już tak nisko, żeby taka kadrę zatrudniać, ze już gorzej nie może być. Potem wyniki matur są odzwierciedleniem takich właśnie pedagogów. To jak kalka.

 4. Panie BURMISTRZU Pan też wrzuca zamówienie na artykuły spożywcze do skrzynki i czeka nie wiadomo ile za realizacją,bo terminy na załatwienie sprawy NIE są przestrzegane

 5. jak się wybiera tak się ma…gdyby to była firma produkcyjna to prezes dostałby pewnie czapę a gdyby sklepy spożywcze to strach pomyśleć ale urząd komu potrzebny można zamknąć…urzędnicy i tak dostaną kasę…to ci dopiero interes

 6. Czy we Witkowie tez zamkniety urzad panie Pawle Piechowiak u was tez zamkniete czy tylko w Trzemesznie a mowili choc w maseczce dobre

 7. Nie do końca jest to informacja ścisła. Nie urząd zamknięty ale drzwi do urzędu zamknięte. A to jest zasadnicza różnica. Każdy może przecież przyjść, zadzwonić dzwonkiem i zostanie załatwiony. Pewnie trochę wolniej, ale nie powinno to nikogo dziwić skoro niemal połowa osób jest chorych i ci co pozostali „na placu boju” muszą wykonywać pracę za siebie i za kogoś. No ale przy każdej okazji można emanować złośliwościami i insynuacjami. To już taka natura części lokalnej społeczności. Może zamiast komentarzy jak wyżej, warto byłoby zastanowić się dlaczego niektórzy musieli zachorować ? A może ktoś z Was się do tego przyczynił przychodząc do urzędu bez maski lub z maską pod brodą. Jak na razie to sytuacja ta powoduje jedynie utrudnienie dla Pani K. O. która nie może wejść do urzędu klatką kotów oraz dla Pana T. Cz. , który nie może przyjść do urzędu żeby się przespać w ogrzewanym pomieszczeniu oraz dla samych urzędników, którzy oprócz zwykłych czynności muszą jeszcze na każdy dzwonek biegać do drzwi.

 8. A jak w biedronce będzie duża absencja to też zamkną do odwołania?? Nie bo właściciel biedro ki nigdy by na to nie pozwolił. Za duże straty. Ale kto bogatemu zabroni.

  • Biedronki nie zamkną, bo Biedronka to biznes. Tam się idzie pracować i zarabiać. Obrót. To się liczy. Do Biedronki nie idzie się posiedzieć, czy popracować 4 z 8 godzin. Pracowałam w Biedronce i z doświadczenia wiem, ze to bardzo ciężka praca. Moim zdaniem niektóre stanowiska pracy w Urzędzie, czy tez nauczyciele, powinni być motywowani do pracy premia za wydajność. A efekty byłyby rozliczane np. za to jak gmina funkcjonuje, czy jest to miasto eko, czy odbywają się wydarzenia kulturalne, czy realizowane są potrzeby mieszkańców, czy miasto jest przyjazne, bezpieczne, czyste, czy jest rozrywka. Czy nauczyciel osiąga wyniki np. poprzez zgłaszanie i przygotowywanie uczniów do Olimpiad, konkursów, nie tylko tych wewnętrznych, czy kompetencje uczniów są na odpowiednim poziomie, czy stara się różnymi metodami dotrzeć z wiedza do ucznia, czy jednak ma wyj…. bane i rodzic musi płacić za korepetycje. Wtedy nie byłoby miejsca na kiepskich kandydatów, tylko każdy przyjmowałby osoby kompetentne, twórcze, pracowite, potrzebne. Konkurencja.
   Dziś mamy szare miasto, brak dofinansowań do wymiany pieców, brak remontów dróg, chodników, niezadowolonych mieszkańców, brak jawnych informacji, i te nieszczęsne matury…..

 9. prosze panstwa my pracujemy w kontakcie z ludzmi nalezy sie nam ochrona my rodziny mamy tez. A jak ktos cos potrzebuje to wrzuca do skrzynki i prosze tu nie wylewac zali bo kazda sprawa zostanie rozpatrzona a kiedy to malo wazne.

  • Nie podszywaj się pod urzędnikow, nie płeć bzdur i nie przyczyniają się do kolejnej fali hejty oraz dalszego steku bzdur tutaj. wypisywanych

  • dokładnie wszyscy myślą ze my roboty? tez mamy rodziny choroby i chcemy odpocząć wyleczyć się. Macie numeru kontaktowe to dzwońcie ale w ważnych sprawach i czekajcie na załatwienie. Sprawa dobrze załatwiona wymaga czasu wiec czekać trzeba wszędzie.

 10. i tu widac jak Trzemeszno jest zacofane i juz zawsze będzie …cała Polska boom zachorowań październik/listopad a w trzemeszeńskim urzędzie w grudniu, dwa tygodnie przed Świetami… czy to przypadek???!!!!

   • Według elle masz po prostu chorwac wtedy kiedy reszta. Elle jest jak owieczka rozumie tylko i robi tylko to co reszta stada. Elle nie jest zdolna do samodzielnego myślenia. Wybaczmy Elle. Elle jest uboga, w rozum. To nie czyni ja gorsza, lecz tylko mniej rozumna. Spróbujmy nie krytykować Elle a otoczyć ja opieka i nie zarzucać pojęciami, tematami, które mogą być dla Elle trudne do zrozumienia i wprowadzać w zakłopotanie.

 11. Bez paniki
  Nie pierwszy to urząd zamknięty w tym roku w kraju
  A że nasz wyznaczył termin przed świętami, no cóż taki los.
  Na pewno urzędnicy woleli by pracować ciezko na swoją premię, ale siłą wyższa nie pozwala
  Zdrówka życzę wszystkim uczciwie pracującym 😁😁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj