Strona główna Na sygnale Uratowali młodego kota

Uratowali młodego kota

6174
19

Niecodzienna akcja strażaków z OSP w Trzemesznie. Dzisiejszego popołudnia zostali zadysponowali na ulicę Orchowską.

Ze zgłoszenia wynikało, że do wnętrza drzewa wszedł kot i nie może wyjść. Jak mówili okoliczni mieszkańcy, zwierzę znajdowało się tam co najmniej od wczoraj, a zaniepokoiło ich głośne miauczenie.

Akcja nie była łatwa. Druhowie użyli licznych sposobów i narzędzi, aby wydostać kota na zewnątrz. Po kilkudziesięciu minutach udało się – wystraszone zwierze wybiegło na jezdnie. Strażacy złapali je, a następnie całe i zdrowe przekazali właścicielowi.

Warto zaznaczyć, iż służby mundurowe o zdarzeniu poinformował 10-letni chłopiec.

19 KOMENTARZE

 1. Ratują koty i pisklęta a czy do większych spraw też można zamówić straż? Np zabicie tucznika i przerobienie na wędliny?

  • Otóż drogi BINGO, jeździmy 🙂 wystarczy zadzwonić na 998 🙂 średnio wyjeżdżamy do tego typu zdarzeń 2-3 razy w tygodniu 🙂

  • Kto jak kto, ale największym chyba pośmiewiskiem i najmniejszym zaufaniem w kraju „cieszy” się policja, czy jak kto woli milicja jeśli mówimy tu o emerytowanym „policjancie”, a od strażaków wara, bo w życiu tyle nie zrobiłeś, co pewnie jeden z nich przez miesiąc

   • Kazdy tu może podać sie za policjanta, strażaka, księdza i nie wiadomo kogo. Nie dajmy sie podpuszczać jedni na drugich jakimś trollom

 2. Brawo Strażacy. Zawsze jesteście tam gdzie Trzeba Szacunek dla Was i Pozdrowienia Ślę Genia. Na te Anonimy nie zwracajcie Uwagi pewnie Nierób jakiś się Nudzi.

 3. Wszystko byłoby OK z jednym tylko ALE . Dlaczego z czegoś normalnego robi się wielką sprawę ?
  Cóż to za niesłychanie karkołomny wyczyn wejść po drabinie na drzewo i zdjąć z niego kota .
  Czyżby dzielni strażacy uważali , że wejście wyżej niż jeden metr stanowi dla nich zagrożenie życia i zdrowia ?

   • Lepiej oglądać obrazki niż pisać wspak 🙂 . Jeszcze jedno ! Czy ten Twój analfabetyzm jest wtórny czy nabyty obecnie ? Widać , że klawiatura dla Ciebie to ściana zbyt wysoka .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj