Strona główna Sport i rekreacja Udany debiut I Letniego Biegu Trzech Jezior

Udany debiut I Letniego Biegu Trzech Jezior

1312
28

Za nami pierwszy Letni Bieg Trzech Jezior na dystansie 15 km. Organizatorzy imprezy chcieli w ten sposób uczcić 1050. rocznicę Chrztu Polski. Start do biegu nastąpił przy kościele w Kamieńcu, na terenie tzw „Jakubówki”. Trasa wiodła przez Szydłowo, Trzemżal, Zieleń, a w Trzemesznie m.in. ulicami Orchowską, Dąbrowskiego, Toruńską, Piastowską, Mieszka I i Mogileńską.

Meta znalazła się na terenie „Magnolii” w Bystrzycy. Zwycięzcą biegu został Kamil Nartowski z Torunia z czasem 51 minut 19 sekund. Na piątym miejscu z czasem 57:52 dobiegł Paweł Świątkowski z Trzemeszna wygrywając w ten sposób kategorie mieszkańców naszej gminy. Wśród kobiet triumfowała Olena Kytytsia z Ukrainy, a za nią wbiegła Paulina Grzesik – najszybsza kobieta gminy Trzemeszno.

Bieg ukończyło 180 osób, w tym 40 kobiet. W opinii większości biegaczy trasa biegu nie należała do łatwych, obfitowała w wiele podbiegów, a dodatkowym utrudnieniem był wiatr dający się we znaki szczególnie na odcinku pomiędzy Trzemżalem i Trzemesznem. Biegowi głównemu towarzyszył bieg na 1050 metrów oraz biegi dziecięce.

Głównym organizatorem wydarzenia był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie. Pełne wyniki w kategorii „Open” znajdują się |TUTAJ|, natomiast w kategorii gminy |TUTAJ|.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

28 KOMENTARZE

 1. Piękne dziewczyny
  -foto 16, 33 -nr startowy 89;
  foto 25- nr start 39;
  fot47- nr start33.
  Sama radość i wdzięk oraz zdrowy sposób spędzania czasu.
  Urok i forma atlety.

 2. Mnie to przypadła do gustu fotka nr 8 . Na sesjach to być nie łaska nie wyłączając demonstracyjnych wyjść . Tu K.D w całej krasie no i ten uśmiech . Poza tym wszystko inne OK .
  Aaa zapomniał bym – DO ROBOTY BURMISTRZU i to BIEGUSIEM !

  • Jak to fakty drażnią . Skup się na nich . Skup się na tym co się pisze , ogląda i więcej merytorycznego odnoszenia się rzeczywistości 🙂 . TO FAKTY NIE MITY !

 3. Miss biegu rzuca się w oczy sama.Zdjęcie 33 z dziewczyną 89 nadaje się na okładki pism.
  Wszyscy uczestnicy w tak ciężkim dniu do biegania, rzucają nas – hodowców brzuchów i dupsk na kolana .
  Podziw absolutny!

 4. Panie Burmistrzu podaj swój lek cudotwurczy tak szybko jesteś zdrów jak ryba uśmiech na twarzy a jak posiedzenie komisji to byłeś umierający miałeś być w szpitalu w inowrocławiu tak mówili sprawdzano i tam cie nie odnotowano to jest wstyd dla ciebie czas powiedzieć że byś się podał do dymisji i to było by dobrze dla nas i ciebie wstyd mi że mam takiego klamce burmistrza tylko imprezy ci w głowie a nie praca

 5. Pan Burmistrz w telewizji przed chwilą ogłosił, że Trzemeszno to miasto biegaczy . To święta prawda. Mamy się z czego cieszyć. Z rekreacją u nas dobrze. A jak jest z pracą na rzecz Gminy?

 6. Macieju , dostosuj język do tematu. „Szubrawcy, Kuźnia elit” to do pierwszego słowa – niegodziwe, a do drugiego komiczne.

 7. Wszystko ładnie pięknie. Gratuluję udanej imprezy sportowej. Jednak może Osir i spółka, będzie łaskaw zauważyć że ludzie w trzemesznie nie tylko biegają. Imprez biegowych jak na naszą mieścinę jest całkiem sporo, po za tym, dla szerszego grona nie ma praktycznie nic.

  • DOM KULTURY-DUŻA I CIEKAWA OFERTA
   -DZIAŁALNOŚĆ OSIR-u
   STOWARZYSZENIE „TERAZ” – CIEKAWA OFERTA
   PARAFIA- CIEKAWA OFERTA RELIGIJNA I NIE TYLKO
   -RAJDY ROWEROWE
   -OFERTA BIBLIOTEKI
   -IMPREZY I UROCZYSTOŚCI SZKOLNE
   -OFERTA ŚWIATOWIDA
   -OFERTA EMERYTÓW I RENCISTÓW
   -OFERTA PROMYKA
   -IMPREZY W RESTAURACJACH OPRÓCZ JEDZENIA
   -DZIAŁALNOŚĆ PANI ELEONORY MĄDREJ
   -DZIAŁALNOŚĆ KOŁA DIABETYKÓW
   nie chce mi się dalej wyliczać
   najlepiej siedzieć w domku i narzekać.
   Dla szerszego grona jest dużo i ciekawie!!!!

 8. kto się nie interesuje życiem Trzemeszna to siedzi i zrzędzi
  A kto się interesuje ,to nie wie gdzie ma gnać, bo tyle się u nas dzieje i zaznaczam, że nie tylko są to biegi.

 9. Normalnie siedzą i zrzędą. A tu wszystko takie wspaniałe oh i ah 🙂
  Na koncerty do np. metropolii Domasławek – oferta nieco szersza, niż wielbicieli bum cyk cyk tralala.
  Targam też swego HT, po sto km, by pośmigać na jakimś maratonie.
  Dzieciaki pod tesco na bmx skaczą bo nie ma gdzie. Wiecie, wakacje się skończyły. Ludzie bywali tu i tam. Mieli możliwość porównać ofertę różnych krajowych mieścin. Blado to wygląda, ale możecie dalej żyć w samo uwielbieniu.
  Oferty parafialnej, nawet nie chce mi się komentować.

  Ps. Krychowiak (ten od piłki kopanej)pochodzi nawet nie z wsi, tylko osady rybackiej. Na wjedzie stoi dupny baner że cała gmina jest dumna z niego. Trzemeszno niby biegami stoi, z naszej gminy pochodzi olimpijka z tej dyscypliny. Tylko że nikt o tym nie wie, bo chyba sami się tego wstydzimy.

 10. Masz sporo racji, ale ja też mam. Ja chciałem powiedzieć ,że to nieprawda,że u nas nic się nie dzieje.
  Zgadzam się ,że gdzie indziej jest lepiej. Zawsze może być lepiej- nawet w tym Damasławku i w Trzemesznie też.
  PS
  Promocja Gminy to inne zagadnienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj