Strona główna Różne Uczeń trzemeszeńskiej szkoły zwycięzcą policyjnego konkursu

Uczeń trzemeszeńskiej szkoły zwycięzcą policyjnego konkursu

3646
11

Kacper Brzewiński, uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie, zwyciężył w finale konkursu „Ruszaj z głową”, zorganizowanego przez gnieźnieńska policję, starostwo powiatowe oraz akademię kierowców.

Główną nagrodą konkursu, organizowanego corocznie od kilkudziesięciu lat, był kurs prawa jazdy kategorii B.

2 miejsce zajął Kacper Klesse z I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, a 3 – Szymon Nowak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie. Wszyscy finaliści otrzymali vouchery (100 zł) na zakupy i drobne upominki.

Uczestnicy konkursu musieli odpowiedzieć na 30 pytań wielokrotnego wyboru z zakresu przepisów ruchu drogowego.

fot. KPP w Gnieźnie, tekst Trzemeszno24.info

11 KOMENTARZE

  1. „Wszyscy finaliści otrzymali vouchery (100 zł) na zakupy i drobne upominki”…. w sklepie z militariami na pałki teleskopowe na marsz kobiet.

    • To jedno. Drugie to mord w Koninie i tak przykładów draństwa milicjnego można mnożyć. Na ich miejscu trzymałbym gębę z dala od ludzi i mediów. Klania się KONSTUTUCJA Panowie MILICJANCI !!!

  2. Powinni jeszcze wstawić pytania konkursowe,,,jak posługiwać się bronią, szczególnie granatnikiem i czy posiadanie tego typu gadżetów jest legalne, zwłaszcza jak się z nimi granice przekracza ,,

    • Proponuje konkurs zrobic z budowy i obslugi granatnikow hahaha do wygrania imunnitet ktory zwalnia z rozliczenia jak beda wolne sądy i uczciwe.

  3. Polecam zapoznać się Panowie MILICJANCI z USTAWĄ O BRONI, AMUNICJI I MATERIAŁACH WYBUCHOWYCH !!! Dobrze byłoby gdybyście zapoznali się z PRAWEM UŻYCIA BRONI oraz KONSTYTUCJI. Chcę nadmienić, że wszystkie akty wandalizmu, pacufikacji, łamania prawa wobec osób marszów pokojowych, nakładania mandatów za brak zakładania maseczek itp. są udokumentowane.

    • a tak z ciekawości pamieta ktos czy Milicja bila tez kobiety w ubieglym ustroju ? (pytanie do starszych forumowiczów) czy jednak okazywali wiecej szacunku kobiet nie chodzi mi to czy aborcja jest dobra czy zla chodzi o zasade bicia kobiet pałkami.

  4. Trudno powiedzieć. W tamtych czasach nie było tak szerokiej informacji jak obecnie. Można domniemywsc, że jeśl do tego dochodziło to robiono to w ukryciu. Nierealnym byłoby, gdyby w przeszłości nie było zwyrodnialcow wyzutych z człowieczeństwa. Były to inne czasy i bynajmniej ja o palowania kobiet nie słyszałem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj