Strona główna Na sygnale Uciekli pozostawiając lewarek

Uciekli pozostawiając lewarek

5371
14

Do usiłowania kradzieży doszło dzisiejszej nocy – około godziny 2:30 – przy ulicy Mieszka I w Trzemesznie.

Jak poinformowała nas Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, jeden z okolicznych mieszkańców – wychodząc akurat ze swojego domu – zauważył dwóch mężczyzn z latarkami, znajdujących się pod jego samochodem.

Gdy zgłaszający podszedł do zaparkowanego auta osoby spłoszyły się i uciekły, pozostawiając po sobie lewarek” – dodaje A. Osińska.

Na miejsce wezwano policję, która przeprowadziła czynności. Pomimo patrolu miasta mężczyzn nie napotkano.

Teren nie jest objęty monitoringiem.

14 KOMENTARZE

  1. To może czas objąć monitoringiem ten teren, bo po tej informacji będzie tam za chwilę zlot łowców katalizatorów.

  2. Uciąć łapy przy samej d…ile. człowiek się wypruwa by cokolwiek odłożyć na auto a taki se w nocy przyjdzie . Gaz na ślepia teleskop w nery i niech leży do rana w błocie . Pewnie to czytasz więc jakby co czekam w nocy !!!!!

      • aaaa bo klodka jest markowa i poznam na zlomowizku swoj katalizatorek kto bedzie tracil sile na zdejmowanie ciecie klodki a ja objade zlomowiska a jak wiaodmo zlomowiska maja obowiazek spisywac dowod za katalizator za puszki np nie spisuja ale za kat juz tak ! i nasza dzielna policja wkroczy na kwadrat zloczyncom i kolanem ich przycisnie do podlogi i po temacie

        • rzeczywiscei oddają katalizator w całości n askupie złomu.. szczególnie jak kyos oddaje kilka szt, to oczywiście dane spisuje- po prostu zmienia cenę i nie pyta o dane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj