Strona główna Na sygnale Uciekł z miejsca kolizji

Uciekł z miejsca kolizji

7198
13

Wczoraj, około godziny 17, na wysokości przejazdu kolejowego w Wymysłowie doszło do kolizji. W tył citroena C4 wjechał kierujący nieznanym pojazdem.

Sprawca wyszedł z samochodu, podniósł tablicę rejestracyjną i uciekł.

Na miejsce kolizji wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe.

Ratownicy medyczni przebadali siostry zakonne, które podróżowały citroenem. Nikomu nic się nie stało, nie było potrzeby hospitalizacji.

Czynności w sprawie prowadzą trzemeszeńscy policjanci.

13 KOMENTARZE

  1. Nie ma to związku z opisywanym zdarzeniem , lecz przy okazji piractwa drogowego mam pytanie do Policji . Dlaczego po terenie Trzemeszna i okolicach w dalszym ciągu młodzi kierowcy motocykli urządzają sobie ,,czasówki,, . Czy nie ma na nich lekarstwa ? Dlaczego przez takich durniów trzeba uciekać z przejść dla pieszych albo zjeżdżać na pobocze gdy pchają się na trzeciego na czołówkę .

  2. Autem podróżowały więcej niż dwie siostry zakonne. Pojazd ma naklejkę że przewozi niepełnosprawnych . Nie wiadomo o jaką niepełnosprawność chodzi. W przypadku uderzenia w tył mogło dojść do urazu kręgosłpa. Pasażerki były w stresie. Zjechały z torów ale stały wewnątrz przejazdu i pociągi przed nim zatrzymywały się i ruszały jechały z 15 km/ h. Na dk 15 owstały korki pojazdów na kilka km. Na szczęście nic się nie stało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj