Tytuł “Ekolidera” dla Przedszkola nr 1

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Przedszkole nr 1 im. “Chatka Puchatka” w Trzemesznie otrzymało tytuł Ekolidera 2018. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 14 czerwca w Gajówce na terenie Nadleśnictwa Gniezno.

Pamiątkowy grawerton odebrali przedszkolacy, którzy wyróżnili się w przedszkolnych działaniach ekologicznych, Blandyna Nitka (koordynator działań proekologicznych w Przedszkolu nr 1) oraz Maria Szymańska (dyrektor).

Konkurs został zorganizowany po raz 18. przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Miejski w Gnieźnie, Polski Klub Ekologiczny, Nadleśnictwo Gniezno i Polski Związek Łowiecki. Idea konkursu opiera się na działaniach w zakresie racjonalnej gospodarki odpadami i uświadamia, w jaki sposób należy dbać o środowisko przyrodnicze.

Ekolider obejmuje wiele kategorii: odzysk surowców wtórnych, odzysk nakrętek butelek PET, pomoc zwierzętom leśnym, ekolans, czyli pomysł na propagowanie inicjatyw i edukacji ekologicznej społeczeństwa.

“Chatka Puchatka” tytuł Ekolidera zdobyła po raz czwarty.

(Przedszkole nr 1)

2 Komentarze do Tytuł “Ekolidera” dla Przedszkola nr 1

ogloszenia
  1. Absolwentka napisał(a):

    Wspaniala inicjatywa Przedszkola! Postawa godna naśladowania. Oby dzieci przynosiły do domu zasady wpajane przez Panie Nauczycielki 😊

  2. Anonim napisał(a):

    Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado