Strona główna Sport i rekreacja Turniej piłki nożnej sołectw w Ławkach

Turniej piłki nożnej sołectw w Ławkach

2697
8
fot - OSiR

Sołectwo Ławki gościło w niedzielę uczestników czwartej kolejki turnieju piłki nożnej sołectw. Tym razem do rozgrywek przystąpiło 12 drużyn podzielonych na 4 grupy.

W półfinałach Kamieniec wygrał z Zieleniem 1:0, a Rudki w rzutach karnych (2:0) pokonały Niewolno. Finał wygrały Rudki, które pokonały Kamieniec 2:1.

Królem strzelców został Maciej Dalewski z Rudek, za najlepszego zawodnika turnieju uznano Daniela Majewskiego z Rudek, a za najlepszego bramkarza Piotra Stablewskiego z Niewolna.

Zdjęcia z turnieju można oglądać w galerii Ośrodka Sportu i Rekreacji, który jest organizatorem turnieju.

Turniej sołectw/Ławki 2020

8 KOMENTARZE

  1. piłkę tylko byśta kopali a robić to ni ma komu. Lepiej by było gdybyśta np te zwisające gałęzie obcinali, to społeczeństwo miało by z tego więcej pożytku.

  2. Proponowałbym przeprowadzić kontrolę wydatków na sport. Czuję jednak, że nie ma wśród władz woli do kontrolowania czegoś przy czym można tak łatwo się „ogrzać”. Co chwila turniejek, pucharek i foteczki na facebooka. Po co to ruszać, skoro jest przecież git.
    Na co dokładnie są wydatkowane publiczne pieniądze? Ktoś się temu dokładnie przyjrzał? W 2020 roku na sport Gmina zaplanowała wydać niespełna 2 mln na kulturę fizyczną!!!! Jeśli ktoś nie wie czy to dużo czy mało to niech zapyta swojego radnego dla przykładu za ile i ile km dróg i chodników zamierza się wybudować lub wyremontować w tym samym 2020 roku w naszej Gminie. Mamy już prawie wrzesień. Powinno to chyba być wiadomym dla radnych.
    Lepiej jest narzekać, że Dom Kultury nic nie robi. To pytam się jakie były w ostatnich 10 latach wydatki na kulturę i na sport. Skoro Gmina nie ma nic do ukrycia to niech będą, np. publikowane wszystkie faktury, rachunki, itp. związane ze sportem. Na bieżąco i wstecz np. 5 lat. Jest jakiś problem, aby to zrobić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj