Turniej oldboyów im. Mariana Banaszaka

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Sołectwo Niewolno wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji było organizatorem dzisiejszego Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów im. Mariana Banaszaka. Rozgrywki odbyły się na boisku sołeckim w Niewolnie.

Wydarzenie otworzył zastępca burmistrza Dariusz Jankowski, który przybliżył obecnym sylwetkę patrona turnieju Mariana Banaszaka – zasłużonego nauczyciela wychowania fizycznego i znanego w naszym mieście działacza sportowego.

Na uroczystości otwarcia obecni byli członkowie jego rodziny. W ich imieniu wystąpiła córka M. BanaszakaJolanta Wojtowicz, dziękując organizatorom za uhonorowanie pamięci jej ojca.

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z Trzemeszna, drugie miejsce zajęli zawodnicy z Mogilna, a trzecie z Rogowa. Ostatnia – czwarta – lokata przypadła natomiast drużynie z Niewolna.

Królem strzelców został Piotr Giza (Trzemeszno), najlepszym zawodnikiem Tomasz Bauza (Trzemeszno),, natomiast najlepszym bramkarzem Sebastian Gajda (Mogilno).

10 Komentarze do Turniej oldboyów im. Mariana Banaszaka

ogloszenia
 1. Fanka napisał(a):

  Wiadomo Duniol grał

 2. Ja napisał(a):

  Ciacho to Ty

 3. oldboy napisał(a):

  Ogłoszenia parafialne na stronie parafii zaczęły teraz fiksować. Do wakacji ukazywały się punktualnie co do minuty. Prośba o poprawę.
  Nie wiem gdzie to napisać, to piszę pod meczem, bo uwielbiam Boga i piłkę nożną. Kiedyś to się grało. Byłem na oldboyach. Giza król nad króle!

 4. mieszkaniec napisał(a):

  Przybliżcie trochę więcej wiadomości o tej postaci bo jakoś nie kojarzę . Czy to człowiek z Niewolna ? W jakich żył czasach ? Czy walczył o wyzwolenie ?

  • kobra napisał(a):

   Widać, że jesteś młodym człowiekiem. My starsi pamiętamy, że żadna impreza sportowa nie odbyła sie w Trzemesznie bez Pana Mariana. A pamiętajmy że nia było wtedy hali i całego zaplecza jakie dziś mamy.

   • mieszkaniec napisał(a):

    Dobrze , że pamięta się o ludziach . Mam nawet propozycję do Pana Burmistrza . W naszym mieście mieszkało wielu wspaniałych mężczyzn i kobiet , którzy pozostawili po sobie trwały ślad .
    Zapomniano o tych osobach a szkoda . Przynajmniej raz w roku podobne imprezy powinny być im dedykowane . Nalezy rozgraniczyć uczestnictwo , wykonywanie pracy od inwencji twórczej , gospodarczej , naukowej i historycznej .
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem . Z wypowiedzi wynika , ze był to nauczyciel uczestnik imprez sportowych . Nic mi to nie mówi 🙁

 5. Anonim napisał(a):

  Ja mam pytanie czy burmistrz miasta i gminy był obecny to komu zlecił przemowe powitalna gości i zawodników przed wyborczą kampanię wyborczą jak i wręczenie nagród zlecił i mam pytanie ile urząd miasta kosztowały imprezy organizowane w czasie wakacji typu pożegnanie lata lub powitanie lata wiosny zimy a teraz jesieni bo zabrakło mi burmistrza miasta na otwarciu roku szkolnego powitanie młodzieży pierwszego roku szkolnego tłumaczenia że mam rozprawę jest nie logiczne gdyż ma prawnika który mógłby go zastąpić to było bardzo fajnie zaplanowane i świadectwem pogarardy dla szkoł gminy

 6. Wódz napisał(a):

  Bauza najlepszy i potem do PUTKA

 7. Wódz napisał(a):

  Oldboy jest w KORKU

 8. Wódz napisał(a):

  Peno pomóż OLDBOYOWI WYCIĄGNIJ RĘKĘ I WYJEDZ z tego KORKU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado