Strona główna Sport i rekreacja TTS Trzemeszno zaprasza na mecze tenisa stołowego z TTF Oberzeuzheim

TTS Trzemeszno zaprasza na mecze tenisa stołowego z TTF Oberzeuzheim

1547
4

Trzemeszeńskie Towarzystwo Sportowe zaprasza na mecze swoich drużyn tenisa stołowego z zawodnikami niemieckiego klubu TTF Oberzeuzheim. Rozgrywki rozpoczną się w Szkole Podstawowej w Kruchowie już jutro (27 maja) o godzinie 18:00.

Wizyta gości z Niemiec to kontynuacja współpracy nawiązanej z tym klubem przed pandemią, zapoczątkowanej wizytą członków TTS w Oberzeuzheim w roku 2019.

Możliwość nawiązania takiej współpracy wynika z tego, że obecny trener TTS Marcin Sikorski był w przeszłości zarówno zawodnikiem, jak i trenerem w TTF.

Jeszcze w roku 2019 ustaliliśmy, że moglibyśmy raz w roku spotykać się na przemian w Niemczech i w Polsce, aby nawiązać kontakty zarówno sportowe (rozegrać mecze), jak i pozasportowe (w TTF Oberzeuzheim trenuje dużo dzieci i młodzieży, co mogłoby się przełożyć także na nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami z naszej gminy i z gminy Hadamar)” – mówi J. Jatczak z TTS Trzemeszno.

Oba jutrzejsze mecze zostaną rozegrane w Kruchowie, gdzie TTS na co dzień trenuje oraz rozgrywa swoje mecze ligowe.

Poniżej kilka zdjęć z wizyty TTS w roku 2019 w Oberzeuzheim.

TTS Trzemeszno / Trzemeszno24.info

4 KOMENTARZE

  1. jak mozecie niemieckie nazwy uzywac w polskim forum to niedopuszczalne napisze do Janusza Kowalskiego on juz bedzie wiedział z kim powiazac ten tenis !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj