Strona główna Na sygnale Trzy zdarzenia w ciągu 40 minut

Trzy zdarzenia w ciągu 40 minut

7110
7

To było intensywne popołudnie dla strażaków ochotniczych i państwowej straży pożarnej. Zaledwie w ciągu 40 minut na terenie gminy Trzemeszno doszło do trzech różnych zdarzeń.

Około 13:30 zastępy z OSP Trzemeszno i JRG Gniezno zostały wezwane na ulicę Widokową. Kobieta kierująca samochodem osobowym uderzyła w skrzynkę gazową i elektryczną. W wyniku kolizji nie odniosła obrażeń. Czynności związane z zabezpieczeniem obu instalacji wykonywali pracownicy pogotowia gazowego oraz energetycznego.

Kilkanaście minut później służby przekierowano do Wydartowa. Na łuku drogi powiatowej samochód marki audi A6 uderzył w drzewo. Również w tym przypadku nikomu nic się nie stało. Jak nas poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kierujący został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. Na miejscu pracowali strażacy z Mogilna, Kruchowa i Gniezna.

W trakcie działań w Wydartowie wpłynęło kolejne zgłoszenie, dotyczące – jak się szybko okazało – zagotowanej wody w piecu, w jednym z domów w Kamieńcu. Do zdarzenia zadysponowano strażaków z Trzemżala i Gniezna. Z uwagi na brak zagrożenia, jednostki szybko zakończyły akcję.

7 KOMENTARZE

    • To kolizji by nie było jak by oświetlenie było ? Przecież napisane jest że to było około godz. 13:30 .Jak Widokowa to oświetlenia nie potrzeba ,bo sama nazwa mówi że widać , a kolizja to tylko z winy kierowcy . Skrzynka elektryczna pod napięciem, może tylko chciała żeby ją popieściło 🤭

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj