Strona główna Na sygnale Trzy zagrożenia zgłoszone na terenie gminy

Trzy zagrożenia zgłoszone na terenie gminy

1747
27

Dzikie wysypisko śmieci, nielegalne rajdy samochodowe oraz spożywanie alkoholu w miejscu publicznym to zagrożenia występujące w gminie Trzemeszno, zgłoszone na tzw. „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Mapa powstała przy współpracy MSWiA, policji oraz mieszkańców.

Funkcjonariusze twierdzą, iż za jej pomocą łatwiej będzie zidentyfikować niebezpieczeństwa, a następnie zaplanować racjonalne działania w miejscach, gdzie okaże się to uzasadnione.

Mapa dostępna jest |TUTAJ|. Każdy użytkownik może w dowolnym momencie nie tylko prześledzić zagrożenia, ale także zgłosić swój problem.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, obecne zgłoszenia w naszej gminie to dzikie wysypisko śmieci w okolicy Wymysłowa (zgłoszenie potwierdzone) oraz nielegalne rajdy samochodowe na ul. św. Jana / pl. Kosmowskiego i spożywanie alkoholu na ul. Wodnej (oczekujące na weryfikację).

27 KOMENTARZE

 1. Z tymi „wyścigami” na ul.św. Jana i pl.Kosmowskiego już dawno było pisane. Nie wiem tylko skąd takie bzdury ludzie biorą. Nie dość że na pl. Kosmowskiego jest jenokierunkowa to koło alumnatu jest próg zwalniający, także trzeba by być totalnym debilem żeby się tam ścigać.

 2. jakie znowu rajdy ? ? ktoś kto to pisał nie zły rajd miał w swoim mózgu 😀 no chyba ze jak ktoś przygazuje to ludzie uważaja to za rajd :DDDDDDDDD no ale to tszymeszno to co 2 sie leczy na głowe 😀

 3. Jezeli chodzi o picie w miejscu publicznym to kupuja piwo w sklepie i pija w nowo otwartym kasynie,gdzie jest jaka kolwiek kontrol ze strony gminy,zwykli sklepikarze placa koncesje a tam nic zero kontroli i balety di rana.

 4. Drą mordy pod samym posterunkiem, i co ? Żaden policjant nie wyjdzie żeby to bydło uciszyć ! Po jaką cholerę mi taka policja ! Ludzie w końcu będą musieli sami się wziąć za to bydło skoro brak policji w tym mieście.

 5. Jak widzimy,największy problem naszego miasta to pijaństwo.Picie alkoholu gdziekolwiek,ma jakieś niepojęte przyzwolenie.Większość ławeczek zasiedla imprezująca młodzież.Znikły ławki na siłowni i przedziwna rzecz się stała!Nie ma skarg na nocne rozróby!Ławki wrócą,bo powinny-wrócą nocne imprezy!Dlaczego tak się dzieje?Bo jesteśmy bezbronni.Nikt nas i naszego spokoju w Trzemesznie NIE CHRONI!!!Służbom odpowiedzialnym za taki stan rzeczy,trzeba będzie płacić „haracz” w postaci nadgodzin,żebyśmy mogli w nocy spać!Cała ta „mapa zagrożeń” to pięknie wyglądająca propaganda!Przecież każdy dzielnicowy wie,co dzieje się w jego rejonie!Nie wierzę w te bajki…

  • Nie przesadzaj mieszkanecu
   !A co do ławek .
   Do likwidacji ławki:
   -na alei do cmentarza
   -na alei do dworca
   -przed ośrodkiem zdrowia
   -przed blokami
   -na placu Wojciecha
   -na tym nowym placu jak się idzie di Biedronki
   – na drodze do tesco i dalej do Niewolna
   —–Natychmiast porąbać te ławki .
   Tam( o zgrozo ha, ha, )piją i głośno rozmawiają!
   Tylko tam nie ma nerwowych ludzi , co powinni mieszkać na bezludnej wyspie.

   • Niestety,nie o nasze nerwy chodzi.Problem jest,kiedy małe dzieci spać nie mogą bo ktoś postanowił się nocą bawić.Każdy rodzic to zrozumie.A nerwy nasze pojawiają się,jak nic nie można z tym zrobić…

 6. Trzeba być rodzicem , by mieć zrozumienie dla sytuacji. Bezradność na nocne hulanki jest denerwująca a wk..jąca jest wówczas, kiedy instytucje odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo i spokój nic nie robią !!!

 7. A moje dzieci nie mogą spać bo przed domem mam progi zwalniające i hamujące samochody je budzą. Nic z tym nie można zrobić , więc nerwy włożyłem do konserwy. Każdy rodzic to zrozumie, tylko nie ten, który powinien mieszkać na odludziu.

 8. nie umiałabym wskazać w naszym pięknym mieście miejsca, w którym nie natknęłam się na osoby spożywające alkohol, dlatego „spożywanie alkoholu na ul. Wodnej (oczekujące na weryfikację)” wydaje mi się dość kuriozalne.

 9. Nie znam się na tym,więc zapytam,czy policja trzemeszeńska,nie ma narzędzi prawnych do zlikwidowania ulicznego spożywania alkoholu?Przyjrzyjcie się nocnym sklepom.Bo o tym najsłynniejszym to wszyscy wiedzą.Nocą i wczesnym rankiem,gromadka spragnionych przy okienku…Przy słynnej już ulicy,gdzie spokój rzadkim gościem.Spodziewam się że dopiero jakieś nieszczęście lub włamania,dadzą władzom do myślenia…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj