Trzy trzemeszeńskie projekty z programu ”Działaj Lokalnie”

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

W miniony piątek w siedzibie stowarzyszenia Światowid odbyło się spotkanie szkoleniowe wraz z podpisaniem umów przez beneficjentów programu Działaj Lokalnie X, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Oddział Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Światowid.

Wśród 12 wniosków wybranych do dofinansowania znalazły się trzy z terenu naszej gminy. Sołectwu Niewolno przyznano 6000 złotych na doposażenie istniejącego tam placu zabaw.

Stowarzyszenie ”Złoty Lin” otrzymało 3800 złotych na zakup namiotu oraz uporządkowanie linii brzegowej przy jeziorze Malicz.

Stowarzyszenie ”Pod Żaglami” zamierza przeprowadzić cykl spotkań dla podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego, Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej i Zespołu Placówek Wsparcia Rodziny “Droga do domu”. Projekt polega na zorganizowaniu cyklu zajęć praktycznych z podstaw żeglowania na jachcie typu Omega oraz rejsu żeglarskiego na Jeziorze Popielewskim. Na ten cel stowarzyszenie otrzyma 3680 złotych.

(fot. Światowid)

4 Komentarze do Trzy trzemeszeńskie projekty z programu ”Działaj Lokalnie”

ogloszenia
  1. YYYYYY!! napisał(a):

    ….a fundacja “Nasza wieś” ,to pies…….

  2. ZN napisał(a):

    Artykuł dotyczy wniosków, które mają być realizowanie na terenie naszej gminy. Projekt fundacji Nasza Wieś dotyczy Niechanowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado