Trzy osoby poszkodowane w wypadku opla

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Do groźnego w skutkach wypadku doszło dziś na drodze krajowej nr 15, tuż za granicą z gminą Gniezno. Samochód opel, którym podróżowała kobieta z dwojgiem dzieci wpadł w poślizg, wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował.

Troje poszkodowanych zostało przewiezionych do szpitala w Gnieźnie. Wezwany na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został zawrócony z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Na miejscu udało nam się porozmawiać z bezpośrednimi świadkami zdarzenia, którzy podróżowali za pechowym samochodem. Jak twierdzą, kierująca oplem, jadąc w kierunku Trzemeszna, na prostym odcinku jezdni podjęła manewr wyprzedzania ciężarówki.

W tym momencie, z zatoczki parkingowe po jej lewej stronie, wyjechał nieustalony samochód osobowy. Kierująca chcąc uniknąć zderzenia odbiła w prawo, co spowodowało poślizg, a następnie wypadnięcie z drogi. Pomocy poszkodowanym udzielały dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Na miejscu pracowali też strażacy z Trzemeszna i Gniezna oraz policja.

21 Komentarze do Trzy osoby poszkodowane w wypadku opla

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  Tak czułem,ze to jej wina.Tak to jest jak sie wyprzedza na trzeciego.Spieszylo jej się strasznie.Dzieci by pozabijala jeszcze.

  • Anonim napisał(a):

   Anonim -Tak czułem,ze to jej wina.Tak to jest jak sie wyprzedza na trzeciego.Spieszylo jej się strasznie.Dzieci by pozabijala jeszcze.

   jaka jej wina? kto sie wlaczal do ruchu chyba auto z zatoczki a wiec kto powinien zachowac ostroznosc ?

  • Ja napisał(a):

   Umiesz czytac? Czy prawojazdy za kaczke kupiles?

 2. Roman napisał(a):

  Czytasz tekst czy tylko obrazki oglądasz? Ktos wyjechał jej z zatoczki parkingowej. To jest według Ciebie wyprzedzanie na trzeciego?

  • Anonim napisał(a):

   Nie wie jak Teraz ucza ale Mnie uczono ze przy zatoczkach porgingowych I autobusowych sie nie wyprzedza

   • Mieszkanka napisał(a):

    Kiedy nie.mozna wyprzedzac, na jezdzi namalowana jest ciagla linia, jesli mozna wyprzedzac-przerywana, tego Pana uczyli?

   • Anonim napisał(a):

    do anonima
    dobrze mówisz ze nie wolno wyprzedzac przy zatoczkach i przystankach ale baranie przy oznakowanych nie dzikich a taka jest na wymysłowie
    definitywna wina kierowcy włlączajacego sie do ruchu

 3. @@@@@ napisał(a):

  A jeszcze rano z nia rozmawialam przed wyjazdem do Gniezna.

 4. Anonim napisał(a):

  Ale wyprzedzala.Nie dostosowala prędkości do warunków na drodze.

  • Lotr napisał(a):

   Wyprzedzanie nie zawsze wiąże się z niedostosowaniem prędkości do panujących warunków. Ta pseudo zatoczka, która tam się znajduje zawsze wydawała mi się niebezpieczna i noe wiem czemu ma służyć.

   • komuter napisał(a):

    Która niby zatoczka? Wszystkie zatoczkie które są to są przecież w celu ochrony lewoskrętów.

   • Anonim napisał(a):

    tam stoja panie z jagodami i dlatego jest zatoczka zeby bylo mozna cos kupic .

    • pytacz napisał(a):

     A te panie to pracują w sortowni śmieci i nie mają jak do domu wrócić po pracy? One ciągle tam stoją i czekają na kogoś kto ich podwiezie do domu. Kiedyś się zatrzymałem, chciałem ją podwieźć i okazało się że do jakiegoś miasta Paszczu chce jechać, ale nie wiedziałem gdzie to jest, wsiadać nie chciała więc pojechałem dalej.

 5. drogowiec napisał(a):

  Pokażcie mi “znawcy” przepis, który zabrania w tym miejscu wyprzedzać. Ktoś kto wyjeżdżał z zatoczki włączał sie do ruchu. Miał obowiązek ustąpić WSZYSTKIM pierwszeństwa przejazdu.

 6. Mieszkanka napisał(a):

  Lepiej niech administrator usunie komentarze zanim ktos komu sprawi to przykrosc to zobaczy. Jak tępi ludzie je zarzucają cokolwiek a zapewne nie wiedzą jak odpalic samochod. A jesli wiedza to strach zeby jezdzili skoro tak oceniają tą sytuacje.

 7. Xxx napisał(a):

  Ta droga jest pechowa bardzo dużo wypadków na niej jest, względem bezpieczeństwa powinny być ustawione na niej radary, bo chociaż na nie JESZCZE kierowcy reagują.

 8. Florian napisał(a):

  Dobrym obyczajem jest komentować, gdy się wie cokolwiek o sprawie… Jednostki ratownicze musiały mieć czas na dojazd do wypadku. Minęło zatem kilkanaście minut, zanim dotarły na miejsce. Biorąc pod uwagę panujące warunki oraz tworzący się korek, i tak zajęło im to niewiele. A wiadomo jak ważne są pierwsze chwile po zdarzeniu. Wspaniale zachowali się kierowcy, którzy widzieli, co się stało. Pierwsi zatrzymali się i udzielili pomocy poszkodowym. Wydobyli całą trójkę ze zmasakrowanego auta i zaopiekowali się nią do przyjazdu służb. Wielki szacunek dla chłopaków, którzy znakomicie przeprowadzili akcję pierwszej pomocy. Wielkie uznanie należy się też pani, która przytulała przestraszone młodsze dziecko, gdy inni udzielali pomocy pozostałej dwójce poszkodowanych. Jestem zbudowany postawą osób niosących pomoc dzisiejszym pechowcom. Obyśmy w potrzebie trafiali tylko na takich ludzi.

  • Tomasz Didymos napisał(a):

   Szanowny Panie Florianie,

   czytając Pański wpis mam wrażenie, graniczące z pewnością, że ( w odróżnieniu od pozostałych komentujących) był Pan na miejscu i WIDZIAŁ co tam się stało.
   Dziękuję za Pańską relację i docenienie postawy zwykłych ludzi-kierowców innych pojazdów ,udzielających pierwszej pomocy poszkodowanym.
   Do nich właśnie kieruję słowa uznania i podziękowania za tak obywatelską (i ludzką) postawę i bezinteresowną pomoc, ratującą życie i zdrowie.
   Brawo !
   ” Obyśmy w potrzebie trafiali tylko na takich ludzi”-święte słowa, święte słowa !

   Pozdrawiam
   TDi

   PS-od ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku, oraz winnych jest policja-to uwaga dla wszystkich “speców” od przepisów ruchu drogowego, udzielających się powyżej.

 9. ja pierdziu ... napisał(a):

  Anonim – mam nadzieje, ze nie masz prawa jazdy, albo jak masz to nie masz auta ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado