Trzy biegi w jednym

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

II Letni Bieg Trzech Jezior przeszedł do historii. Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, odbył się on w zupełnie nowej formule. Złożyły się na niego trzy biegi ma dystansach 15 km (z Kamieńca), 10 km (z Ostrowitego) i 5 km (z Zielenia).

Starty wszystkich biegów były tak rozłożone w czasie, że biegacze spotkali się na trasie. Na metę w “Magnolii” w Bystrzycy wbiegali razem. Można było ich rozróżnić po kolorach numerów startowych. Najdłuższy z biegów ukończyło 193 zawodników, 10 km – 52 biegaczy, a 5 km – 62.

Podsumowano też Grand Prix biegów OSiR 2017 r. W jego skład wszedł Zimowy Bieg Trzech Jezior, Bieg Kilińskiego i dzisiejszy na dystansie 15 km. W podsumowaniu tym najlepiej wypadł Rafał Czarnojańczyk (Ostrów Wlkp) przed Grzegorzem Jezierskim (Koziegłowy) i Pawłem Rezulakiem (Orchowo).

Najlepszą kobietą okazała się Aneta Okuńska – Wejdman (Łódź), przed Haliną Dubielą (Tczew). W Grand Prix bardzo dobrze wypadła młoda zawodniczka MKS Trzemeszno – Żaneta Wiśniewska, która zajęła trzecie miejsce.

Wyniki dzisiejszych biegów zamieszczone są |TUTAJ|. Podsumowanie Grand Prix znajduje się natomiast |TUTAJ|.

7 Komentarze do Trzy biegi w jednym

ogloszenia
 1. kibic napisał(a):

  Impreza OK Zastanawiam się tylko, dlaczego burmistrz zastępuje komentatora, któremu chyba za to zapłacono. Panie burmistrzu, ma Pan w gminie ważniejsze sprawy, szkoda, że w nich sie Pan tak nie udziela.

 2. Anonim napisał(a):

  Za dużo samochodów na trasie biegu, strach czasami trochę bylo. Myslalam , ze droga jest zamknieta dla pojazdow.

 3. Irek napisał(a):

  Nie należy negować tego rodzaju imprez bo są szlachetne,smutne jest natomiast to co jest rezultatem działalności burmistrza,brak decyzji,często nieprzemyślanych ,jak jest gorący problem to zrzucanie na innych a skutki są opłakane,natomiast pikniki,tam gdzie luzik tam nasz burmistrz zawsze jest.

 4. Bolo napisał(a):

  Przypomnijcie sobie gdzie pracował przed wyborami
  Zawsze prowadził jakąś imprezę
  Ciąg nie do starych nawyków

 5. Patrycja napisał(a):

  Według mnie połączenia trzech biegów niestety nie wypaliło – do przemyślenia.
  Druga rzecz to obserwując corocznie ,niestety, ale kiepskie oznaczenie trasy biegu – po tylu razach powinno to być już dopracowane . Po czym takie stwierdzenie : uczestnicy biegu pytają na trasie : gdzie biec .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado