Strona główna Polityka Trzemeszno w „Trakcie Piastów”

Trzemeszno w „Trakcie Piastów”

2893
8

Od niedawna gmina Trzemeszno – po wystąpieniu ze „Światowida” – jest członkiem Lokalnej Grupy Działania „Trakt Piastów” z siedzibą w Łubowie. Na wczorajszej sesji radni mieli okazję zapoznać się z informacją o działalności LGD, a także poznać plany na przyszłość.

Gościem Rady Miejskiej była Małgorzata Blok – dyrektor biura „Traktu Piastów”. Jak mówiła, kończy się obecny okres programowania i niebawem rozpocznie się nowy, w którym nasza gmina będzie już mogła w pełni uczestniczyć w pracach stowarzyszenia oraz korzystać z funduszy.

Podkreślała, że ideą działania LGD jest współpraca trzech sektorów – publicznego, społecznego i gospodarczego. Zachęcała przy tym do włączania się w prace stowarzyszenia, szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych i sektora gospodarczego.

„Trakt Piastów” jest jednocześnie ośrodkiem programu „Działaj Lokalnie”. Już w maju organizacje pozarządowe i grupy nieformalne – również z terenu gminy Trzemeszno – będą mogły ubiegać się o wsparcie prospołecznych projektów – poinformowała M. Blok.

8 KOMENTARZE

    • Wnioskuję do redaktora o nałożenie sankcji na „Kaczor zawsze dziewica” i dożywotnie zablokowanie mu możliwości dodawania komentarzy z jego adresu IP.

      • Komentarze Kolegi mają rozładować sytuację. amMacie uśmiechnąć się internałci ale niepełnosprawni w tej gmninie lekceważącego stosunku burmistrza wobec zobowiązań samorządu wobec Nich z uśmiechem traktować już niekoniecznie. Może za 5 lat burmistrz z przyjemnością odsłucha tygodnik „Pałuki” w wersji cyfrowej. Na przejściu dk15 a al.szymańskiego krawężnika z bąblami niech pan nie szuka – bo niezadbałeś pan oń.

    • Kaczor wieczna dziewica żyje w wolnym kraju, gdzie istnieje wolność słowa. Tak samo jak inni codziennie niemal krzyczą wręcz chwała Ukrainie tak on krzyczy sobie wygasić pisowska sektę. Ma prawo.

      • On żyje i ma swój świat, a głupota jego sięga gwiazd. Jeszcze pod tą nazwą cię tu nie było , ty kaczorku dziewico.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj