Strona główna Różne Trzemeszeńska delegacja na spotkaniu w powiecie, czyli co dalej ze szkołami

Trzemeszeńska delegacja na spotkaniu w powiecie, czyli co dalej ze szkołami

532
2

Dzisiaj w godzinach porannych trzemeszeńska delegacja w składzie Sekretarz Gminy Tomasz Gorczycki, Skarbnik Gminy Alina Kociemba, Przewodniczący Rady Miejskiej Wiesław Pokorski, radny Krzysztof Szapował oraz Przewodniczący Rady Rodziców ZSGiL w Trzemesznie Jarosław Jatczak spotkali się w starostwie powiatu gnieźnieńskiego w celu omówienia kwestii finansowania szkół. Jak nam powiedział Jarosław Jatczak: Było to spotkanie grup roboczych i dotyczyło formuły obliczania subwencji i dopłat.

My wyszliśmy z propozycją i powiat miał się do tego ustosunkować. Sposoby liczenia jakie zostały przedstawione w zasadzie nie różniły się znacznie od siebie i jest to kwestia otwarta. Jednak dzisiejsze spotkanie w żaden sposób nie przesądza sprawy związanej z  działalnością szkół. W spotkaniu nie brał udziału nikt z zarządu. 21 czerwca  złożyłem pismo z projektem porozumienia i liczę, że w końcu dojdzie do spotkania, z którego wyniesie się konkretne działania.

Treść pismo złożonego przez Jarosława Jatczaka:

str 1 str 2 str 3

2 KOMENTARZE

  1. Kończcie ten zatarg.Oszczędźcie sobie wstydu-to do Powiatu.Liczy się ekonomia i zdrowy rozsądek przede wszystkim.Władze powinny połączyć się ze swoim rozumem!Niech Gniezno odpala wrotki zobaczy nasze LO.Tu w tej szkole nie potrzeba żadnych zmian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here