Strona główna Kultura Trzemeszeńscy raperzy wydali płytę

Trzemeszeńscy raperzy wydali płytę

4219
28

W grudniu ub. roku ukazała się płyta trzemeszeńskiego duetu rapowego „SPR & Cytrobit” pt. „Intergalactic”. Twórcą muzyki jest Marcin Ciesielski, a autorem tekstów Michał Szczepaniak.

Gościnnie wystąpili: Iceman, Barney, AGR oraz Wąski. Pojawiły się też nazwiska spoza świata rapu – Krzysztof Skiba, Jacek Łągwa z zespołu „Ich troje” oraz wokalistka jazzowa Agnieszka Pędziwiatr. Album skreczami wsparli DJ-e „marYO” i „White”.

Nagrania były realizowane w inowrocławskim Islands Studio. Płytę można nabyć za pośrednictwem strony intergalactic.shop.pl, natomiast posłuchać w serwisie YouTube lub innych serwisach streamingowych.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

28 KOMENTARZE

 1. Gdzie tu jest ten artyzm????? Do pisania wierszy ma prawo każdy, lecz ich poziom artystyczny nie pozwoli ich autorom stanąć w jednym szeregu z Mickiewiczem, Słowackim czy choćby Herbertem.

  • A dlaczego sama pasja i chęć tworzenia ma się wiązać ze „ściganiem” się z polskimi wieszczami? Tak jakby każdy malarz tworzący swoje dzieła w domowym zaciszu musiałby być znany. Choć talentu będzie posiadać więcej niż Picasso, może być niszowy i niepopularny. Gust jest rzeczą bardzo subiektywną. Najważniejsze to chyba robić to, co się lubi. Pozdrawiam.

 2. Moim zdaniem płyta dobra duet też a ci wszyscy co hejtuja […] ja się wychowywałem w tno i znam tą kulturę sam tańczył wspierając to więc szyle brak szacunku do kultury macie

  • Proszę mnie nie obrażać. Z kultura mam do czynienia kilkanaście razy w roku, kiedy zwiedzam muzea, wystawy, biorę (brałem) udział w koncertach światowych gwiazd, słuchając płyt utalentowanych wokalistów, oglądając wspaniałych aktorów i wiele by jeszcze pisać o kulturze, która wypełnia moje dni.
   Ktoś kto krytykuje ten zespół, nie oznacza ze hejtuje kulturę a raczej oczekuje czegoś więcej.
   Nie każdy kto coś zarapuje jest osoba która tworzy kulturę tak samo jak nie każdy kto machnie pędzlem obraz jest malarzem. Hellol

   • Chodzi o Kulturę Hip Hopową. Czyli największą subkulturę świata, która przez swoją wielkość zmienia się w Kulturę. Zainteresuj się trochę tematem, albo czytaj ze zrozumieniem. Helloł.

   • Nie każdy, kto był na światowych koncertach i ma kontakt z kulturą kilkanaście razy w roku się na niej zna. Po prostu ma z nią kontakt, jak lekarz z gangreną. Pozdrawiam serdecznie.

 3. … tak to jest w Trzemesznie i chyba w całej Polsce. Trochę się wychylisz i po łubie dostaniesz. Inni chwalą się swoimi ludźmi utalentowanymi, pomagają im w promowaniu ich twórczości, a tu …. Hejt. No no no …. Nie robią – hejt, Robią też hejt !!!!! Ludzie na głowę spadliście z wieżowca własnej głupoty i nienawiści do ludzi. Sami krytycy i koneserzy sztuki w małych miastach, a jak trzeba coś pokazać i wystąpić to nie ma kto. Trzeba wspierać swoich ludzi zrzeszonych oraz tych niezależnych. A tu koleś ma 2 tyś znajomych na FB i 5 lajków pod nowymi numerami. Skandal !!! Pełno jest naszych ludzi publikujących na Youtube, Fb czy Soundcloud, a Wy co ? Tylko hejt !!! Czy wszystko musi być na światowym poziomie? Od czegoś trzeba zacząć !!! Co z wami ? Zacznijcie mniej oceniać, a więcej wspierać i szanować ludzi twórczych z naszej gminy. Warto, warto …

 4. Oj całe Trzemeszno takie zawistne… Żenada. Jakoś na yt opinie z całej Polski i same pozytywne. Tylko Trzemeszno takie dzikie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj