Strona główna Sport i rekreacja Trzemeszeńscy karatecy na podium

Trzemeszeńscy karatecy na podium

1136
1

Trzemeszeńscy młodzi karatecy ponownie dali znać o sobie. W minioną niedzielę wzięli udział w Pucharze Wielkopolski w Karate Tradycyjnym.

Organizatorami rozgrywek byli Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno oraz Wielkopolski Związek Karate Tradycyjnego. Wydarzenie miało zasięg ogólnopolski. Oprócz klubów z Wielkopolski udział wzięli zawodnicy z Włocławka, Lubrańca, Ozorkowa, Zielonej Góry i Krakowa.

Bardzo dobrze wypadli przedstawiciele trzemeszeńskiej sekcji AKT Gniezno. Dwoje zawodników stanęło dwukrotnie na podium. Sonia Nowicka zdobyła 2. miejsce w kata i 3. w kumite, a Kamil Tomczak 2. w kata i 1. w kumite.

Na podium stanęły też Alicja Arczewska i Lena Kachniarz. Obie zdobyły 3. miejsca w kumite w swoich kategoriach wiekowych.