Strona główna Różne Trzech nowych policjantów

Trzech nowych policjantów

1247
17

Wakacje to czas nie tylko beztroskiej zabawy, ale także niebezpieczeństw. Na drogach często spotykamy rowerzystów, a na skwerkach i boiskach bawiące się dzieci i młodzież. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, i to nie tylko w okresie letnim, na trzemeszeńskich ulicach można spotkać trzech nowych policjantów.

Tym razem nie chodzi tu o nowych funkcjonariuszy w mundurach, ale o tzw. „śpiących policjantów” czyli progi zwalniające. Pojawiły się one na ulicy Mieszka I, na ulicy Kosmowskiego (na wysokości alumnatu) i na ulicy Sportowej (w pobliżu skrzyżowania z ulicą Słoneczną).  Mają one zmniejszyć ryzyko kolizji, upłynnić ruch i ograniczyć brawurę kierowców.

IMAG0058 IMAG0084 IMAG0085

 

 

17 KOMENTARZE

 1. Przy alumnacie rozsądne miejsce, przynajmniej te bambry nie będą pizd*wać swoich wiejskich aut i robić z siebie pośmiewiska. Pozdro.

  • Warto by się zastanowić czy to rzeczywiście bambry próbują swoje auta. Myślę ,że to właśnie miastowi popisują się swoja bryką i gaz do dechy , a tu teraz niespodzianka ,,śpiący policjant” Więcej takich niespodzianek w Trzemesznie powinno być 🙂

  • No można nazwać toczką te ściera co stoją pod kościołem, masz rację. Pozdro 🙂 komuś może jeszcze żal dupe ściska, u Ciebie najwidoczniej dupa luźna.

 2. Aby nikt nie zarzucił piszącemu tę informację (MN) poglądów seksistowskich, należałby zmienić tytuł na „Dwóch nowych policjantów i jedna policjantka”.

 3. Przydało by się na Alei Cmentarnej jeszcze jeden, bo te gówniarze w bmw i innymi autami z wiejskim tuningiem tam przeginają.
  A na parkingu koło cmentarza to już w ogóle wiocha parkuje…

 4. A JA PRZECHYTRZYLEM TYCH „POLICJANTOW” KUPILEM SE TERENÓWKE I TERAZ MI TAKIE PROGI NIE STRASZNE :p NAWET FAJNIE PODSKAKUJE :p

 5. Przydałby sie jeszcze jeden śpiący policjant na ulicy Tumskiej. Po godz 20 co niektózy wjeżdżając od Czeremchy robią sobie tor wyścigowy nie zważając na to że w każdej chwili może wyjechać straż lub wyjśc pieszy. w końcu jest to teren z znakiem „strefa zamieszkania” gdzie obowiązuje 20km/h…

 6. Ten na Mieszka I powinien być z drugiej strony, albo dołożyć jeszcze jeden kolo szeregowców. Obecny, owszem wyhamuje pojazdy wjeżdżające od Mogileńskiej,ale… Często „dłubiąc” w garażu widzę jak pędzą wariaci od Piastowskiej w dół i „przelatują” tytułowego policjanta, a tam przecież codziennie bawią się małe dzieci i często bezmyślnie przebiegają przez ulicę nie rozglądając się

 7. A mi się marzy aby Policjanci nie spali, tylko częściej wyjeżdżali patrolować osiedle i miasto bo rzeczywiscie gównarzeria porusza się na swoich pierdzących rumakach oraz w dwudziestoletnich złomach na czterech kołach, za nic sobie mając przepisy drogowe oraz ograniczenia prędkości.

  PS: Czy przejeżdżaliscie przez te progi? Samochód nawet nie poczuje jadąc z prędkością 100km/h. Sam widziałem jak zapieprzał Mieszka I trzydziestoletni VW Golf- nawet nie podskoczył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here