Strona główna Różne Trwa 31. finał WOŚP

Trwa 31. finał WOŚP

4441
8

Trwa 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godzin porannych na ulicach Trzemeszno można spotkać wolontariuszy, zbierających pieniądze do puszek.

Od godziny 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie rozpoczną się liczne atrakcje finału. Jak co roku, przewidziano m.in. licytacje, występy artystyczne, gry i zabawy dla najmłodszych, konkursy, zajęcia tematyczne i wiele więcej.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń w hali OSiR znajduje się na plakacie dostępnym |TUTAJ|.

W tym roku w trzemeszeńskim finale WOŚP zaangażowanych jest aż 70 wolontariuszy.

8 KOMENTARZE

  • Słucham i czytam jak się cieszą ze daja, to aż przerażające. Narzekają na Rydzyka na PiS TVP……..
   WOŚP to już olbrzymi biznes, dla firm, rodziny Owsiaka. Jak jak prześledzić spółki to sporo pieniędzy zostaje w rodzinie 🙂 i wszystko na legalu, maz żona. Nie daje bo myślę

    • Ludzie dają na WOŚP bo dają się omamić jak babcia dającą na Rydzyka. I w jednym i drugim przypadku działa to samo. Babcia daje bo myśli ze tak trzeba, pomaga, będzie miała dobre życie wieczne, wiara daje jej siłę. Wrzucający i afiszujacy się na fb i wszędzie gdzie się da do puszki WOŚP zyskuje poczucie wyższości nad babcia dającą Rydzykowi. Bo za jego pieniądze dzięki niemu kupią sprzęt. Podbudowuje swoje ego, że jest dobrym człowiekiem. Babcia myśli tak samo. Wiec afiszuje się z tym jaki dobry jest, wkleja serduszka, piszę jak kocha orkiestrę. Czy WOŚP wspierający maj prawo do takiego stanu a babcia dającą rydzykowi nie? Kim jesteście żeby decydować o tym co kto może robić ze swoimi pieniędzmi? Kim jesteście żeby obrażać wyborcow PiS od ciemnot? To jest ta wasza lewacka tolerancja ;P

     • Może dodasz kto zaczął niszczyć tolerancję, kto zwalniał z pracy prezenterów którzy mieli odwagę wystąpić z naklejonym serduszkiem?

     • Anonimie dokladnie tak jak mówisz tolerancja zaczęła się od momentu wyrzucania z oeacy ludzi z serduszkiem. Wcześniej nie była widziala w ogóle. Powstał wówczas nawet termin tolerancja. Właśnie od tego zdarzenia.

     • Adam, zaorałeś konkretnie👌 Nic tylko się z tym zgodzić👍 Hipokryzja level high ze strony zaślepionych sympatyków Owsiaka. Mówią tyle o tolerancji do ludzi, którzy są inni. Jacy są w stosunku do innych? Wystarczy posłuchać, poczytać. Hipokryzja.

     • Tylko zapominasz dodać Adamie, że Rydzykowi nie tylko babcie dają a to ich pieniądze i mogą robić co chcą ale dostaje dotacje od państwa a to już pieniądze podatników, którzy nie koniecznie chcą je przekazywać do Torunia. A WOŚP chyba dotacji nie dostaje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj