Strona główna Różne Transmisja mszy świętej na Facebook-u

Transmisja mszy świętej na Facebook-u

4224
9

Już dzisiaj – o godzinie 18:00 – odbędzie się transmisja mszy świętej z trzemeszeńskiej bazyliki. Oglądać ją będzie można na Facebook-owej stronie parafii.

Wybór dzisiejszego nabożeństwa nie był przypadkowy. To pierwszy piątek miesiąca, w którym zwyczajowo odprawiana jest msza zbiorowa za zmarłych.

Z uwagi na dużą liczbę intencji, do kościoła przychodzi wtedy wielu bliskich tych, których polecamy w tym dniu Panu Bogu” – powiedział nam proboszcz ks. Piotr Kotowski.

Kolejna taka transmisja odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00.

Jak informuje proboszcz, rozważane jest także transmitowanie nabożeństw w okresie triduum paschalnego. Parafia poinformuje o tym w najbliższym czasie.

9 KOMENTARZE

  1. No nareszcie ktos pomyslal pozytywnie .ja juz trzeci tydzienuczestnicze we mszy sw.,ktora codziennie jest transmitowana z Krakowa o godz.7 rano ale przyjemniej bedzie uczestniczyc z naszej Bazyliki.Dziekuje.

  2. Do parafianki , trzeci tydzien uczestnicze we mszy sw., ktora jest tranmitowana z Krakowa z Lagiewnik ijak tylko wprowadzona ostrzejsza restrykcja tak komunia jest nie podawana. w tym czasie jak mialaby byc podawana komunia ksiadz Golebiowski czyta modlitwe do Pana jezusa, Jak pani nie wierzy to prosze wlaczyc telewizor na pierwszy program o godz.7 rano chociazby jutro, Pozdrawiam.

  3. Zacząłem oglądać i po kilku minutach pokazał się obraz z próby następnie zaniknął.Ciekawy jestem czy tylko tak było u mnie czy w całej sieci? Przed chwilą oglądałem Drogę Krzyżową z Gniezna poprzez YOU TUBE z poślizgiem, jakość dobra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here