Tragiczny wypadek w Bystrzycy

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj, krótko po godzinie 6, na drodze krajowej nr 15 w Bystrzycy. Z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn czołowo zderzył się tam bus z cysterną. Kierowca pierwszego auta został uwięziony w kabinie.

Na miejsce zdarzenia skierowano dwie karetki pogotowia ratunkowego, strażaków z Trzemeszna i Gniezna oraz policję. Zakleszczonego mężczyznę bez funkcji życiowych, przy pomocy narzędzi hydraulicznych, wyciągnięto na zewnątrz pojazdu. Niestety, obecna na miejscu lekarz stwierdziła jego zgon.

Drugi kierowca opuścił swoją kabinę o własnych siłach. Był przytomny. Został przetransportowany do szpitala.

Ruch na DK nr 15 jest zablokowany. Powoduje to duże utrudnienia w ruchu przez teren miasta.

20 Komentarze do Tragiczny wypadek w Bystrzycy

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  Masakra przez cały dzień ruch w Trzemesznie. Na Zieleń powinien być zrobiony chodnik. Strach iść jak tiry się mijają na takiej wąskiej drodze.

  • on_jest napisał(a):

   serio ? człowiek nie żyje a dla Ciebie największym problemem jest ruch aut ? jesteś idiotą lub idiotką!

   • Anonim napisał(a):

    No i? Przy takim ruchu po drogach niedostosowanych może dojść do kolejnej tragedii. Lepiej cicho o fatalnych drogach, tylko modlitwa? Modlitwa nie pomoże, tylko działania na poprawę bezpieczeństwa i kary za brawurę.

   • Anonim napisał(a):

    Teraz na drogach, w wodzie ginie tyle osób, że to już trudno ogarnąć.

   • Mogilnianin napisał(a):

    Sam jestes idiotą. W pełni popieram obawy tego pana/pani, jest tam wąsko i mijające sie tiry, mogą stanowić zagrożenie. Zamianim nazwiesz kogoś idiotą, zastanów się trochę idioto

    • kierowca do Mogilnianina napisał(a):

     Myślałem , że tylko w Trzemesznie ludzie chorują na urojenia .
     Widzę , że w Mogilnie nie brak im podobnych . Czego jeszcze nie wymyślisz ? Przyczyną wypadków to rosnące drzewa – odpada zostały wykarczowane . Dziurawych nawierzchni – nie ma itd. itd. Teraz okazuje się , że droga zbyt wąska . A może ta droga nie została dopasowana do pseudo Schumachera . Może ktoś pomyłkowo zamiast toru wyścigowego wybudował krajówkę ?
     Człowieku nie zganiaj winy na coś i ucz się jeździć zgodnie z przepisami to nie będzie tragedii i pisania banialuk !

    • on_jest napisał(a):

     Posłuchaj kretynie, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz chociażby z szacunku dla tego człowieka który nie żyje. To raz a dwa widzę że jesteś kolejnym kretynem bez mózgu który będzie obwiniał wszystko i wszystkich wykluczając czynnik ludzki. A teraz zamknij już pysk i wracaj do przedszkola kredki układać.

     • prosto napisał(a):

      Żal człowieka i Jego bliskich.Osobiście niepokoją mnie komentarze,w których pojawiają się stwierdzenia:”pysk mogileński kundlu” lub “gorzowski przybłędo”. Ciekawe jaka część ” rdzennych” trzemesznian reprezentuje takie poglądy…Czy formułowanie takich cennych myśli wiąże się,z już nie cichym,poparciem władzy dla nacjonalizmu…

    • on_jest napisał(a):

     Przypominam napisałem iż w tym momencie najważniejsze iż zginął człowiek, ale czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoja mocna strona, cóż tego uczą w szkole do której jak widze mało uczęszczałeś. A teraz pysk kundlu mogileński:)

   • Sprawiedliwy napisał(a):

    Popieram Zginął człowiek i to jest nie ważne Najważniejszy jest brak chodnika A skoro wiadomo było że jest gdzieś tam zamknięta droga a gdzieś tam będzie wzmożony ruch to jak ktoś się boi lub mu to nie pasuje to niech się nie rusza z domu Zdarzyło się coś raz na ruski rok i problem A to że zginął człowiek i osierocil pewnie rodzinę już się nie liczy Co za cholerna znieczulenia Szok

  • mimma napisał(a):

   ludzie o czym wy mowicie nie zyje mlody chlopak a wy tu o ruchu parodia

 2. Anonim napisał(a):

  Ratownicy medyczni nie maja skróconego czasu pracy z powodu upałów…a także są ludźmi jak urzędnicy,którym ten czas pracy się skraca. Proszę szanujcie ich pracę….

 3. Kierowca napisał(a):

  Już dawno powinni się wziąć za te firmy ale po co kraj się rozwija a ludzie giną w imię paru groszy niech inspekcja wiedzie na te firmy i policzy brakujące kilometry z faktur i wyjdzie wzrost gospodarczy przy okazji trupy

 4. Anonim napisał(a):

  Masakra cały dzień ruch w Trzemesznie. Na Zieleń powinien być chodnik, strach jak się tiry mijają na wąskiej drodze.

 5. Anonim napisał(a):

  Chodnik powinien być w kierunku cytrynowa bo tam iść czy jechać rowerem to masakra

 6. slawekx19 napisał(a):

  Szkoda człowieka.

 7. Bolo napisał(a):

  Teraz wiecie ile aut jedzie obwodnica Trzemeszna. Można pomyśleć zanim ktoś od miasta wjedzie na czerwonym bo nie tylko na obwodnicy są takie przypadki

 8. as napisał(a):

  Nie pisza skad byl kierowca ile mial lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado