Strona główna Na sygnale Tragiczny wypadek w Bystrzycy

Tragiczny wypadek w Bystrzycy

557
20

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj, krótko po godzinie 6, na drodze krajowej nr 15 w Bystrzycy. Z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn czołowo zderzył się tam bus z cysterną. Kierowca pierwszego auta został uwięziony w kabinie.

Na miejsce zdarzenia skierowano dwie karetki pogotowia ratunkowego, strażaków z Trzemeszna i Gniezna oraz policję. Zakleszczonego mężczyznę bez funkcji życiowych, przy pomocy narzędzi hydraulicznych, wyciągnięto na zewnątrz pojazdu. Niestety, obecna na miejscu lekarz stwierdziła jego zgon.

Drugi kierowca opuścił swoją kabinę o własnych siłach. Był przytomny. Został przetransportowany do szpitala.

Ruch na DK nr 15 jest zablokowany. Powoduje to duże utrudnienia w ruchu przez teren miasta.

20 KOMENTARZE

 1. Masakra przez cały dzień ruch w Trzemesznie. Na Zieleń powinien być zrobiony chodnik. Strach iść jak tiry się mijają na takiej wąskiej drodze.

   • No i? Przy takim ruchu po drogach niedostosowanych może dojść do kolejnej tragedii. Lepiej cicho o fatalnych drogach, tylko modlitwa? Modlitwa nie pomoże, tylko działania na poprawę bezpieczeństwa i kary za brawurę.

   • Sam jestes idiotą. W pełni popieram obawy tego pana/pani, jest tam wąsko i mijające sie tiry, mogą stanowić zagrożenie. Zamianim nazwiesz kogoś idiotą, zastanów się trochę idioto

    • Myślałem , że tylko w Trzemesznie ludzie chorują na urojenia .
     Widzę , że w Mogilnie nie brak im podobnych . Czego jeszcze nie wymyślisz ? Przyczyną wypadków to rosnące drzewa – odpada zostały wykarczowane . Dziurawych nawierzchni – nie ma itd. itd. Teraz okazuje się , że droga zbyt wąska . A może ta droga nie została dopasowana do pseudo Schumachera . Może ktoś pomyłkowo zamiast toru wyścigowego wybudował krajówkę ?
     Człowieku nie zganiaj winy na coś i ucz się jeździć zgodnie z przepisami to nie będzie tragedii i pisania banialuk !

    • Posłuchaj kretynie, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz chociażby z szacunku dla tego człowieka który nie żyje. To raz a dwa widzę że jesteś kolejnym kretynem bez mózgu który będzie obwiniał wszystko i wszystkich wykluczając czynnik ludzki. A teraz zamknij już pysk i wracaj do przedszkola kredki układać.

     • Żal człowieka i Jego bliskich.Osobiście niepokoją mnie komentarze,w których pojawiają się stwierdzenia:”pysk mogileński kundlu” lub „gorzowski przybłędo”. Ciekawe jaka część ” rdzennych” trzemesznian reprezentuje takie poglądy…Czy formułowanie takich cennych myśli wiąże się,z już nie cichym,poparciem władzy dla nacjonalizmu…

    • Przypominam napisałem iż w tym momencie najważniejsze iż zginął człowiek, ale czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoja mocna strona, cóż tego uczą w szkole do której jak widze mało uczęszczałeś. A teraz pysk kundlu mogileński:)

   • Popieram Zginął człowiek i to jest nie ważne Najważniejszy jest brak chodnika A skoro wiadomo było że jest gdzieś tam zamknięta droga a gdzieś tam będzie wzmożony ruch to jak ktoś się boi lub mu to nie pasuje to niech się nie rusza z domu Zdarzyło się coś raz na ruski rok i problem A to że zginął człowiek i osierocil pewnie rodzinę już się nie liczy Co za cholerna znieczulenia Szok

 2. Ratownicy medyczni nie maja skróconego czasu pracy z powodu upałów…a także są ludźmi jak urzędnicy,którym ten czas pracy się skraca. Proszę szanujcie ich pracę….

 3. Już dawno powinni się wziąć za te firmy ale po co kraj się rozwija a ludzie giną w imię paru groszy niech inspekcja wiedzie na te firmy i policzy brakujące kilometry z faktur i wyjdzie wzrost gospodarczy przy okazji trupy

 4. Teraz wiecie ile aut jedzie obwodnica Trzemeszna. Można pomyśleć zanim ktoś od miasta wjedzie na czerwonym bo nie tylko na obwodnicy są takie przypadki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here