Strona główna Różne „Tlen” najszybszy

„Tlen” najszybszy

3386
16

Sobotnie Biegi Dziecięce im. Jana Kilińskiego były pierwszą w tym roku otwartą imprezą sportową w naszej gminie. Było to możliwe dzięki złagodzeniu przepisów sanitarnych wprowadzonych w związku z pandemią.

Mimo to obowiązywały pewne ograniczenia, takie jak limit osób na boisku czy odpowiednie odstępy czasowe pomiędzy poszczególnymi startami.

Zawody odbyły się przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, który był ich organizatorem. Młodzi biegacze walczyli o nagrody firmy Paroc.

Z bardzo dobrej strony pokazali się goście zawodów – biegacze klubu MKL Tlen Mogilno. W 4 kategoriach wiekowych – osobnych dla dziewcząt i chłopców – wygrali pięć razy, zdobywając łącznie 7 medali.

Poniżej wyniki poszczególnych biegów.

100 M. DZIEWCZĄT (rocznik 2013 i młodszy):

 1. MAJA PIECHNIK
  2. NADIA GAJOS
  3. JULIANNA DZIENNIAK

100 M. CHŁOPCÓW (rocznik 2013 i młodszy):

 1. FILIP SZYMAŃSKI
  2. OLIWIER WĄSOWSKI
  3. JAKUB SZCZEPANKIEWICZ/WOJCIECH WOŹNY

200 M. DZIEWCZĄT (rocznik 2012):

 1.  NINA WITKOWSKA
  2. MARTYNA PRZYBYLSKA
  3. ILONA WALTER

200 M. CHŁOPCÓW (rocznik 2012):

 1. IGNACY SIDOROWICZ
  2. TYMOTEUSZ PAWEŁCZAK
  3. TYMON KOPERSKI

300 M. DZIEWCZĄT (rocznik 2011):

 1. ELIZA MESZYŃSKA
  2. MAJA ŚWIĄTEK
  3. LAURA PIETRZAK

300 M. CHŁOPCÓW (rocznik 2011):

 1. MARCEL GRACZYK
  2. JAKUB CHWIAŁKOWSKI
  3. MICHAŁ KUŚNIERZ

400 M. DZIEWCZĄT (ROCZNIK 2010):

 1. WERONIKA HARECKA
  2. LENA WITKOWSKA
  3. ZUZANNA GRACZYK

400 M. CHŁOPCÓW (ROCZNIK 2010):

 1. JAN WASIŁOWSKI
  2. JAKUB GÓRNY
  3. FILIP GACA

Więcej zdjęć |TUTAJ|.

fot. OSiR

16 KOMENTARZE

 1. Czy winą PiS jest to, że Platforma Obywatelska nie chce środków unijnych dla Polski i Polaków? Senator „Koperta” odwleka w czasie głosowanie w Senacie w tej sprawie.
  Ciekawe jak będą to zawile tłumaczyli lemingi, którzy dla swoich partykularnych interesików są w stanie stać się eurosceptykami. Oni są takimi nieudacznikami, że strach pomyśleć co byłoby, gdyby jakimś cudem rządzili. O tym jak „zarządzają” świadczą lokalne samorządy. Nawet PSL zreflektował się, że Polacy nie są debilami, którym można wcisnąć, że za wszystko odpowiada PiS. Warto o to pytać, bo słyszy się na mieście, że to PiS jest winny temu, że do gminy nie spływają środki unijne.

  • Ty weź Sąsiad może na spacer jakiś wyjdź..oderwij się trochę od polityki. Dotleń głowę i zastanów się kilka razy zanim położysz ręce na klawiaturze…

  • Te pieniądze są nam potrzebne ale nie kosztem zadłużenia się na kolejne lata. A te 775 miliardów złotych to pożyczka , no się o tym w TVPiS nie powiedzą. Chociaż pierwszy raz mogę napisać dobre słowo na PO które było przeciw tym środkom. Piszesz a nie zdajesz sobie sprawy że te pieniądze mają drugie dno. Chcecie tych pieniędze proszę bardzo ale żeby potem jeden z drugim nie pisał jak to UE kolejne podatki na nas nakłada. UE to największe bagno dla Polski. Jedyna korzyść dla zwykłego obywatela to to że bez paszportu sobie może pojechać za granicę ale nie długo to się zmieni na paszporty szczepionkowe. Większość z tych dotacji od tej rzekomej fajnej UE to poszło na biurokrację oraz dla dużych przedsiębiorców, a ta znikoma część to gminy i rolnicy, a zwykły Kowalski mimo że płaci podatki które i tak idą do UE nie ma z tego nic. I zaraz uprzedzam tych jełopów co napiszą o drogach stadionach i że jest więcej do kupienia w sklepach, faktem jest to że to wszystko to jeden wielki CH**

   • Dobre słowo o Platformie? A to dopiero żart. Jeszcze jesienią Budka mówił, że PO jest gwarancją przegłosowania w polskim parlamencie tej ustawy ratyfikacyjnej.

   • No właśnie i dotykasz sedna sprawy. Tak samo jak ta cała unia nie daje nic za darmo bo to nie są pieniądze unii. To są pieniądze z podatków… które placa wszyscy oraz jak słusznie zauważyłeś z pożyczek. Tak samo w takim Trzemesznie. Ludzie myślą, że gmina, burmistrz czy radny coś im dał. Jakim to trzeba być frajerem, aby wierzyć, że oni dają coś z własnej kieszeni. Wszystko idzie z pieniędzy podatnika. Nawet jeden czy drugi Puchar, który podobno jest ufundowany przez jakiegoś samorządowca.
    Jeden wydaje pieniądze na to by się pokazać. Tak jak w życiu prywatnym tak w samorządzie taka polityka nie prowadzi do rozwoju. Prędzej czy później kasa się skończy.
    Drugi inwestuje mądrze w rzeczy istotne dla rozwoju całej społeczności. Drogi, infrastruktura techniczna ( wodociągi, kanalizacja, itp.).

 2. Dzień dobry,
  gratulacje dla uczestników i organizatorów.
  Wszystko, co odciąga dzieciaki od komputerów, konsol i smartfonów zasługuje na wsparcie.
  Pozdrawiam
  TDi
  PS- rozumiem, że trudno w maseczkach biegać, ale wręczając nagrody, chyba jednak należy zachować obowiązujące (jeszcze) rygory i dawać dobry przykład najmłodszym obywatelom…

  • Dobrze by było, towarzyszu, odciągnąć ciebie od komputerów, konsol, smartfonów. A już szczytem szczęścia całkowite uniemożliwienie Ci dostępu do internetu!!!

   • Drogi Juniorze- cieszę się, że się objawiłeś na tym forum.
    Potrzeba tu od dawna krzewicieli wielu szlachetnych przymiotów, które emanują z Twojego wpisu:
    – tolerancji
    – umiłowania wolności
    – mądrości

    Serdecznie pozdrawiam
    Towarzysz TDi
    PS- popracuj trochę nad składnią i będzie idealnie 🙂

  • Kolejny foliarz zmanipulowany przez TVPIS. Jakie maseczki jak one i tak nas nie chronią. Zadziwiające i bardzo smutne a przy tym bardzo niebezpieczne jest to jak tłumy ludzi zmanipulowanych przez covidowców idą jak mięso armatnie się szczepić. Żeby czasem s tym szczepieniem nie było tak jak z frankowiczami ? Wszyscy brali bo myśleli że nie ma ryzyka a teraz płaczą że ich oszukano.

   • Pamiętam jak dziś, jak niektórzy frankowicze śmiali się z ludzi, którzy brali kredyt w złotówkach. Tych którzy zdecydowali się na kredyt w PLN nazywano wówczas frajerami.
    Mogę teraz powiedzieć. I kto jest frajerem? Nie chcę uogólniać ale jeśli ktoś wierzył, że kurs waluty jest niezmienny to musiał mieć ogromne braki w podstawowej wiedzy.

    Odnośnie szczepionek. Jakie masz wykształcenie, że tak śmiało wypowiadasz się na ten temat? Z pewnością pojawienie się nowej przychodni, w której byłbyś samozwańczym lekarzem pozytywnie wpłynęłoby na jakość świadczenia usług lekarskich. Odwagi. Zamiast powielać jakieś internetowe mądrości zrób coś pożytecznego dla lokalnej społeczności i otwórz własną praktykę lekarską. Będzie większa korzyść niż pisanie na forum. Korzyść dla Ciebie jak i dla mieszkańców.

  • Nie muszę oglądać żadnej telewizji, aby samodzielnie dojść do prostych wniosków. Naprawdę. Nie jest to trudne.
   A tak na marginesie. Ciekawe skąd wiesz, że ogłupia oglądanie jednej konkretnej stacji? Oglądasz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj