Strona główna Różne Tak, tak…. to już 15 lat…

Tak, tak…. to już 15 lat…

965
0

Rok 2015 to rok niezwykle ważny dla firmy KaPi. Mija 15 lat od momentu jej powstania. Ten Jubileusz to czas wyjątkowy, doskonały do podsumowań, nowych początków, wyzwań i marzeń. Dnia 21 listopada 2015 roku, w ośrodku wypoczynkowym Jutrzenka w Gołąbkach, odbyła się uroczysta kolacja, w której uczestniczyli m.in. pracownicy firmy, wraz z osobami towarzyszącymi, kontrahenci, przyjaciele, sponsorowani przez KaPi m.in.: Adrian Miedziński , Paweł Przedpełski , Kacper Gomólski , Oskar Fajfer.

Do wspólnej zabawy na parkiecie, ponad 150’ciu wspaniałych gości zachęcał zespół Picasso z Wrocławia. Wiele emocji dostarczył również pokaz Krzysztofa Drabika, trzykrotnego Mistrza Polski, Mistrza Europy, Chin i Dalekiego Wschodu oraz Wicemistrza Pucharu Świata w sztuce flair, finalisty VII edycji programu „Mam Talent”. Drugim gościem specjalnym był Paweł Skóra , wielokrotnie nagradzany zawodnik Freestyle Football. Obaj Panowie podczas uroczystości 15-lecia KaPi zmierzyli się w pojedynku talentów.

Wspólnie spędzony wieczór stał się doskonałą możliwością, aby podziękować pracownikom za wkład w rozwój firmy. To właśnie dzięki ich wiedzy i poświęceniu, wszystko to co udało się osiągnąć na przestrzeni 15 lat nie byłoby możliwe. Dumni z tego co wspólnie osiągnęliśmy z sentymentem wracaliśmy pamięcią do początków działalności firmy, wspominając jej kluczowe wydarzenia.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom za obecność, szampańską zabawę do białego rana oraz uczestnictwo w tak ważnym dla nas dniu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych salonów w Galerii Gniezno, Centrum Handlowym M1 Poznań, Atrium Copernicus w Toruniu oraz w Inowrocławiu.

Polecamy też nasza stronę internetową www.kapi.org.pl

oraz profil na Facebooku https://web.facebook.com/ProducentMebliKapi/?ref=settings

tutaj znajdą Państwo zdjęcia z najnowszych realizacji.

(art. prom.)