Strona główna Różne Szczepienia w trakcie pikników (Płaczkowo, Kruchowo)

Szczepienia w trakcie pikników (Płaczkowo, Kruchowo)

3197
14

W Płaczkowie i Kruchowie – podczas pikników rodzinnych – przeprowadzane będą szczepienia przeciwko COVID19 dla mieszkańców naszej gminy.

Wszystkim chętnym, kwalifikującym się do szczepienia, podawane będą preparaty Johnson&Johnson (szczepionka jednodawkowa) oraz Pfizer (pierwsza dawka).

Impreza w Płaczkowie rozpocznie się na miejscowym boisku 4 września o godzinie 13:00. Wśród atrakcji przewidziano dmuchany zamek, ściankę wspinaczkową, animatora, popcorn, watę cukrową, kiełbasę z grilla i zupę. O godzinie 17:30 rozpocznie się zabawa taneczna z DJ-em.

Festyn w Kruchowie zaplanowano natomiast na 11 września, od godziny 14, na terenie parku Pałacowego (w przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do świetlicy). Dla uczestników akcji szczepień przewidziano losowanie upominków, a dla wszystkich wystawę pojazdów militarnych, sanitarnych i motocykli, strzelnicę, konkurencje sportowe, kuchnie polową, grill, napoje i słodycze, pokaz ratownictwa medycznego, oprawę muzyczną oraz dmuchańce.

W przypadku kruchowskiego festynu, osoby zainteresowane szczepieniem proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny od nr 607-401-524 lub 601-647-925. Należy zabrać dowód osobisty.

14 KOMENTARZE

    • Jeden mieszka taki smerf frajer co ciągle na PiS jedzie, aż niebieski ze złości się zrobił. Chyba ubecką emeryturkę mu zabrali ,albo lewy podatek VAT musi oddawać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj