Strona główna Różne Szczepienia osób w wieku od 65 do 69 lat

Szczepienia osób w wieku od 65 do 69 lat

4437
9

W związku z wprowadzeniem szczepionek firmy AstraZeneca, przychodnia NZOZ „Zdrowie” prosi o zgłoszenia się osób pomiędzy 65 a 69 rokiem życia, chętnych na szczepienie w Trzemesznie.

Telefony do przychodni:

 • 61-415-43-46
 • 603-110-074

Możliwe są również zgłoszenia pisemne, poprzez wrzucenie kartki z imieniem, nazwiskiem, PESELem i numerem telefonu do skrzynki na płocie przed przychodnią.

Powiadomienia o dacie i godzinie podania preparatu będą wysyłane w wiadomości SMS. Na szczepienie należy przynieść wypełniony formularz ankiety i zgody RODO:

|LINK1| i |LINK2|.

9 KOMENTARZE

 1. Doktor ma rację – paranoja. Nie znikome powikłania są istotne a niska skuteczność tej szczepionki. Ale o tym cisza… Jakim cudem dopuszczono do stosowania szczepionkę o zaledwie 60 % skuteczności? Po co tym się faszerować? Żeby zablokować sobie dostęp do porządnego preparatu? Dla statystyki może też.

 2. Zamierzam się poddać ( 66 lat ) tylko pytanie skąd będę wiedział jaką szczepionkę mnie podają i kto mnie powiadomi. Jeśli Zeneka – oddam za darmo bez kolejki .

 3. kto to wymyślił?
  „Możliwe są również zgłoszenia pisemne, poprzez wrzucenie kartki z imieniem, nazwiskiem, PESELem i numerem telefonu do skrzynki na płocie przed przychodnią. … Na szczepienie należy przynieść wypełniony formularz ankiety i zgody RODO”
  mam nadzieję że zdaje sobie sprawę z konsekwencji prawnych

 4. Dzień dobry,
  Szanowny Panie Redaktorze- może warto zainteresować się sposobem traktowania starszych osób przez Panią Doktor kwalifikującą kandydatów do szczepienia.
  Z racji procedur, są to osoby w podeszłym wieku, co zwykle łączy się z wieloma różnymi- często ciężkimi- chorobami. Ich ujawnienie w obowiązkowej ankiecie -podobno- źle nastraja Panią Doktor, czemu daje-podobno- upust, a to z kolei odbierane jest-przez pacjentów- jako presja na weryfikację podanych informacji.
  Słyszałem co najmniej 2, podobne relacje.
  W odróżnieniu od takiej postawy, personel pomocniczy jest bardzo troskliwy i pomocny 🙂
  Pozdrawiam
  TDi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj