Strona główna Kultura Święto kobiet w Kozłowie

Święto kobiet w Kozłowie

1163
9

W ubiegłą sobotę w świetlicy wiejskiej w Kozłowie odbyło się spotkanie, zorganizowane z okazji niedawno obchodzonego Dnia Kobiet. Na uroczystość dotarły mieszkanki sołectwa oraz zaproszeni goście, których powitała sołtys Jadwiga Kędzierska.

Sołtys przedstawiła także krótkie sprawozdanie, podsumowujące działalność sołectwa w ciągu ostatniego roku. Jak mówiła, udało się zorganizować kilka wycieczek, zabawy taneczne oraz zabawę sylwestrową. Nawiązała do ubiegłorocznych dożynek twierdząc, iż zostały zorganizowane „na piątkę”.

J. Kędzierska dodała, że trwają przygotowania do utworzenia w Kozłowie pomnika „zasłużonego sołtysa”, Wojciecha Bąka, rozstrzelanego przez hitlerowców.

Po przemówieniu sołtys nadszedł czas na ciepły posiłek. W międzyczasie kwiaty wszystkim zebranym paniom wręczył radny Rady Miejskiej Trzemeszna, Maciej Dalewski. Kolejną okazją do spotkania się mieszkańców sołectwa będzie Dzień Dziecka, zaplanowany na 21 maja lub 18 czerwca.

9 KOMENTARZE

  1. Pani sołtys od lat niezmiennie piękna szykowna elegancka i zorganizowana .Super tylko pozazdrościć.Kozłowo zawsze będę mile wspominać.

  2. Pod względem urody Pań, piękna kwiatów, Kozłowa nikt nie dogoni. Kozłowo pokazało nam piękny wystrój tego święta.
    Wolę tego Radnego bez garnituru niż innych, co występują w garniturze i w butach z wyłażącą słomą. Wolę tego radnego z rozumem w głowie niż garnitur.

  3. Serdeczne podziękowanie dla dyrekcji PPZ w Trzemesznie za częściowe dofinansowanie Dnia Kobiet, które odbyło się 12 marca, składa sołtys Kozłowa z Radą Sołecką i wszystkimi Paniami. Serdecznie dziękujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj