Strona główna Różne „Święta oczami dzieci”

„Święta oczami dzieci”

835
0

„Święta oczami dzieci”  – tak nazwana akcja to jedne z działań realizowanych przez UMiG w Trzemesznie w związku z współpracą miast partnerskich. Tym razem Burmistrz zaprasza uczniów trzemeszeńskich szkół w wieku 6-18 lat do wykonania prac na temat: „Święta Bożego Narodzenia”, które zostaną pokazane na Międzynarodowej Wystawie Kartek Świątecznych. Organizatorem jest Urząd Miasta w Bacoi w Rumunii.

Każdy z zainteresowanych może złożyć dwie własnoręczne prace konkursowe,  jednostronne, w formacie 10×20 z tekstem lub bez, naklejone na czystą kartkę formatu A4 – pionowo lub poziomo. Na dole strony należy wpisać drukowanymi literami: nazwisko, imię, wiek, nazwę szkoły, a ostatni wers pozostawić pusty. Tylko wypełnione w taki sposób prace zostaną wysłane na wystawę.

wzor pracy

Jak informuje Natalia Stachowiak – lokalny koordynator współpracy zagranicznej – prace należy złożyć do 13 grudnia br. w Urzędzie Miasta i Gminy w Trzemesznie w biurze nr 4. Przewidywane są dwie sekcje wystawowe: Kartki malowane i Kolaż w trzech kategoriach wiekowych 6-10, 11-14, 15-18 lat. Wykonane przez dzieci kartki zostaną wysłane do naszych przyjaciół w Rumunii, Albanii, Mołdawii, Słowacji i na Łotwę.

Każdy z zainteresowanych może złożyć dwie prace konkursowe

jednostronne w formacie 10 x 20 z tekstem lub bez

naklejone na czystą kartkę formatu A4 pionowo lub poziomo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here