Strona główna Kultura „Świerszcze” wystąpią na Mistrzostwach Świata

„Świerszcze” wystąpią na Mistrzostwach Świata

1325
14

W marcu b.r. zespół „Świerszcze” wywalczył 2 i 3 miejsce na Mistrzostwach Polski WADF w Białych Błotach, a tym samym zakwalifikował się do Mistrzostw Europy, odbywających się 6 i 7 maja. W wydarzeniu wzięło udział 12 państw – Bułgaria, Serbia, Ukraina, Turcja, Rosja, Rumunia, Węgry, Islandia, Szwecja, Holandia, Estonia oraz Polska.

Zespół Świerszcze zaprezentował się w dwóch kategoriach tanecznych: Jazz Dance i Artistic Dance Show, zajął pierwsze oraz trzecie miejsce i tym samym zakwalifikował się na Mistrzostwa Świata.

(Świerszcze)

14 KOMENTARZE

    • Niestety cioteczka ma rację. Te wszystkie mistrzostwa odbywają się po jakichś wioskach, a mówi się o tym jakby dzieciaki jaką,, eurovizję” wygrywały. Aby odszukać jakiekolwiek info o tych,, międzynarodowych festiwalach” to trzeba sporo czasu spędzić w internecie, a efekt i tak marny. Jakieś tam notatki zaledwie w prasie baaardzo lokalnej.

  1. a ja cioteczce i jej dzieciom zyczę takiej pasji jaką mają tancerki świerszczy od najmłodszych juz swoich lat, tyle zapału, poświęcenia, motywacji i samodyscypliny…mozna tez siedziec i hejtować w necie- powodzenia!!!

  2. Nie bądź taki delikacik. Świerszcze mają tylko hejciątka, a nie hejty! Są zasłużenie podziwiani i widać to po wpisach. Pozdrawiam wieczorową porą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj